Toyota Aygo 1,0 VVT-I X-Press 72HK 5d
84.600 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Pris 109.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Ford |
|---|---|
| Model | Ecosport |
| Variant | 1,0 EcoBoost ST-Line Start/Stop 140HK 5d |
| Kilometer | 124.000 Km |
| Registreringsdato | 05/04/2018 |
| Gearkasse | Man. |
| Motor størrelse | 998 Cc |
| Modeltype | SUV |
| Farve | MAGNETIC |
| Gear | 5 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 3 |
| Energiklasse | A |
| Brændstof | Benzin |
| Totalvægt | 1725 kg |
| Længde | 4273 cm |
| Bredde | 2057 cm |
| Højde | 1713 cm |
| Nummerplade | BY35264 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 1783130 |
| Max bugsering (uden bremser) | 670 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 900 kg |
Soltag, aftageligt træk, bagagerumsdækken, multifunktionsrat, læderrat, delkunstlæderindtræk, højdejust. førersæde, splitbagsæde, ambiente belysning, 18" alufælge, el-soltag, el-sidespejle, tågelygter, tagræling, mørktonede ruder i bag, varme i rat, fuldaut. klima, fjernb. centrallås, fartpilot, fartbegrænser, sædevarme, varme i forrude, aut. nedbl. bakspejl, udv. temp. måler, 4x el-ruder, automatisk start/stop, dab radio, håndfrit til mobil, usb-a tilslutning, parkeringssensor (bag), parkeringssensor (for), isofix, airbag, esp, antispin, B&O lydanlæg, tandrem skiftet, og med et sæt vinterhjul.
Mandag - fredag kl. 08:30 - 17:00
Lørdag: Lukket
Søndag: kl. 13:00 - 16:00
Hos os er en bil aldrig bare en bil. Vi ved at alle mennesker er forskellige og har forskellige behov. Siden vores start i 1964 har det vigtigste for os været at give vores kunder en professionel service og de bedste biler, og vi tror på det er derfor folk bliver ved med at komme igen.
Vi er en af de største bilforhandlere i Jylland, hvor vi vil have 1. pladsen i forbrugernes bevidsthed og være det naturlige valg.
Pris 109.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning
84.600 Kr
Inkl. leveringsomkostning
137.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
139.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
PERSONBILER