Volvo XC40 P6 Recharge Ultimate 231HK 5d Aut.
269.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Pris 299.000 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Zeekr |
|---|---|
| Model | X |
| Variant | EL Long Range 272HK 5d Aut. |
| Kilometer | 3.000 Km |
| Registreringsdato | 12/05/2026 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Sort |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 55.3 |
| Totalvægt | 2410 kg |
| Længde | 4432 cm |
| Bredde | 2025 cm |
| Højde | 1566 cm |
| Nummerplade | ET32566 |
| Træk | Baghjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5277527 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1600 kg |
| 360 Graders kamera "birdview", 230V udtag, 19" Alufælge, Android Auto, Aircondition, 1-Pedal Drive, Apple CarPlay, Aut. kørelys, Automatgear, Bakkamera, Bluetooth, DAB+ radio, Digital instrumentering, Digital Key, El indst. forsæder, El betjente døre, El-håndbremse, El-foldbare spejle m. varme, Elruder for/bag, El-spejle med varme, Fartpilot adaptiv, Fartpilot, Fjernbetjent centrallås, Fjernstyret opvarming af kabine, Håndfri telefon, Infocenter, Klimaanlæg 2-zoner, Kørecomputer, Nøglefri døre, Navigation, Panorama glastag, Regnsensor, Servo, Sædevarme for, USB stik, LED kørelys, Metallak, Frunk, Tonede ruder, Armlæn, Glastag, Justerbart rat, Kopholder, Læderrat, Multijusterbart rat, ABS, Adaptiv fartpilot, Airbag, Alarm, Antispin, Auto hold, Dæktrykssensor, ESP, Fører-airbag, Førerovervågning med advarsel, Isofix, Lyssensor, Selealarm, Selestrammer, Side-airbag, Skiltegenkendelse, Trafikkamera, Vejbaneassistent, Blindvinkelassistent, Hill Start Assist, Armlæn bag, Læderat m. varme |
Zeekr X EL Long Range 272HK 5d Aut. - Perfekt stand, kun 29 km kørt
Dette er en sjælden mulighed for at erhverve en næsten ny Zeekr X EL Long Range 272HK, med kun 29 km på tælleren. Indregistreret i 2026, denne elegante elektriske SUV kombinerer moderne design med avanceret teknologi.
Zeekr X leverer en imponerende rækkevidde på 446 km på el, med et 64 kWh batteri, der kan oplades med op til 150 kW. Den elektriske motor yder 272 hestekræfter, hvilket sikrer en dynamisk køreoplevelse, mens en tophastighed på 180 km/t gør den alsidig både til by- og motorvejskørsel. Den automatiske gearkasse og det enkeltgearssystem gør kørslen glat og problemfri.
Dette køretøj har en række moderne funktioner og komfortudstyr, der omfatter:
For mere information eller en fremvisning, kontakt venligst vores forhandler i Risskov via email på [email protected].
Man - Fre 9.00-17.30
Lørdag 11.00-16.00
Søndag 11.00-16.00
Hos os er en bil aldrig bare en bil. Vi ved at alle mennesker er forskellige og har forskellige behov. Siden vores start i 1964 har det vigtigste for os været at give vores kunder en professionel service og de bedste biler, og vi tror på det er derfor folk bliver ved med at komme igen.
Vi er en af de største bilforhandlere i Jylland, hvor vi vil have 1. pladsen i forbrugernes bevidsthed og være det naturlige valg.
Pris 299.000 Kr
Inkl. leveringsomkostning
269.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
269.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
274.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
309.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning
309.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
319.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
PERSONBILER