299.000 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Zeekr |
|---|---|
| Model | X |
| Variant | EL Long Range 272HK 5d Aut. |
| Kilometer | 3.000 Km |
| Registreringsdato | 12/05/2026 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Sort |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 55.3 |
|---|---|
| Totalvægt | 2410 kg |
| Længde | 4432 cm |
| Bredde | 2025 cm |
| Højde | 1566 cm |
| Nummerplade | ET32566 |
| Træk | Baghjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5277527 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1600 kg |
| 360 Graders kamera "birdview", 230V udtag, 19" Alufælge, Android Auto, Aircondition, 1-Pedal Drive, Apple CarPlay, Aut. kørelys, Automatgear, Bakkamera, Bluetooth, DAB+ radio, Digital instrumentering, Digital Key, El indst. forsæder, El betjente døre, El-håndbremse, El-foldbare spejle m. varme, Elruder for/bag, El-spejle med varme, Fartpilot adaptiv, Fartpilot, Fjernbetjent centrallås, Fjernstyret opvarming af kabine, Håndfri telefon, Infocenter, Klimaanlæg 2-zoner, Kørecomputer, Nøglefri døre, Navigation, Panorama glastag, Regnsensor, Servo, Sædevarme for, USB stik, LED kørelys, Metallak, Frunk, Tonede ruder, Armlæn, Glastag, Justerbart rat, Kopholder, Læderrat, Multijusterbart rat, ABS, Adaptiv fartpilot, Airbag, Alarm, Antispin, Auto hold, Dæktrykssensor, ESP, Fører-airbag, Førerovervågning med advarsel, Isofix, Lyssensor, Selealarm, Selestrammer, Side-airbag, Skiltegenkendelse, Trafikkamera, Vejbaneassistent, Blindvinkelassistent, Hill Start Assist, Armlæn bag, Læderat m. varme |
Man - Fre 9.00-17.30
Lørdag 11.00-16.00
Søndag 11.00-16.00