Volvo XC40 P6 Recharge Ultimate 231HK 5d Aut.
269.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Pris 299.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Cupra |
|---|---|
| Model | Tavascan |
| Variant | EL Endurance 286HK 5d Aut. |
| Kilometer | 25.000 Km |
| Registreringsdato | 23/06/2025 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Champange Metal |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 60.0 |
| Totalvægt | 2700 kg |
| Længde | 4644 cm |
| Bredde | 2108 cm |
| Højde | 1597 cm |
| Nummerplade | 953413 |
| Træk | Baghjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5366727 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1000 kg |
| Automatgear, Bakkamera, Bluetooth, DAB+ radio, Digital instrumentering, Drive mode select, Elektrisk bagklap, El-foldbare spejle m. varme, El-håndbremse, Elruder for/bag, Fartpilot, Fjernbetjent centrallås, Fjernstyret opvarming af kabine, Head-up display, Klimaanlæg 2-zoner, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Navigation, Nøglefri start, Parkeringssensor for/bag, Radio, Regnsensor, Servo, Sædevarme for, Udvendig temperaturmåler, Varmepumpe, 19" Alufælge, Hajfinneantenne, Helårsdæk , Hvide blinklys, Indfarvede kofangere, Metallak, Mørktonede ruder bag, 60:40 foldbart splitbagsæde, Armlæn, Højdejusterbart førersæde, Justerbart rat, Læderrat, Mørk loftbeklædning, Stofindtræk, ABS, Airbag, Antispin, Dæktrykssensor, ESP, Isofix, Selealarm, Selestrammer, Startspærre, Ikke ryger, Service overholdt |
Vigtigt udstyr på din kommende Tavascan: ✔️ Bakkamera ✔️ Varmepumpe ✔️ Navigation ✔️ Elektrisk bagklap ✔️ P-semnsor for og bag ✔️ Head-up Display
WLTP Rækkevidde 568 KM.
Vidste du at vi hos Pedersen & Nielsen… ✔️ Attraktiv rente på finansiering ✔️ Tager din nuværende bil i bytte – få et uforpligtende tilbud. ✔️ Sælger alle vores brugte biler online. Bilen leveres klargjort til din Pedersen & Nielsen afdeling – eller endda hjemme hos dig selv, nemmere bliver det ikke. ✔️ Har serviceaftaler til alle brugte biler. Priserne starter fra kun 99,- pr. måned ✔️ Er klar til at hjælpe dig! Kontakt os via telefon, mail eller chat – https://www.autohus.dk/kontakt/ ✔️ Hjælper dig med at finde drømmebilen. Vi har mange biler på lager og flere på vej – se vores biler her: https://www.autohus.dk/brugte-biler/
Få tryghed med i købet – hos Pedersen & Nielsen Når du køber brugt bil hos os, tilbyder vi en udvidet Fragus GoSafe-garanti. Den dækker i hele Europa, har ingen selvrisiko og giver dig ro i maven – uanset bilens alder eller kilometerstand.
Kontakt os og hør, hvilken garanti der passer bedst til din næste bil.
Automatgear, Bakkamera, Bluetooth, DAB+ radio, Digital instrumentering, Drive mode select, Elektrisk bagklap, El-foldbare spejle m. varme, El-håndbremse, Elruder for/bag, Fartpilot, Fjernbetjent centrallås, Fjernstyret opvarming af kabine, Head-up display, Klimaanlæg 2-zoner, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Navigation, Nøglefri start, Parkeringssensor for/bag, Radio, Regnsensor, Servo, Sædevarme for, Udvendig temperaturmåler, Varmepumpe, 19" Alufælge, Hajfinneantenne, Helårsdæk , Hvide blinklys, Indfarvede kofangere, Metallak, Mørktonede ruder bag, 60:40 foldbart splitbagsæde, Armlæn, Højdejusterbart førersæde, Justerbart rat, Læderrat, Mørk loftbeklædning, Stofindtræk, ABS, Airbag, Antispin, Dæktrykssensor, ESP, Isofix, Selealarm, Selestrammer, Startspærre, Ikke ryger, Service overholdt
Man - Fre 9.00-17.30
Lørdag 11.00-16.00
Søndag 11.00-16.00
Hos os er en bil aldrig bare en bil. Vi ved at alle mennesker er forskellige og har forskellige behov. Siden vores start i 1964 har det vigtigste for os været at give vores kunder en professionel service og de bedste biler, og vi tror på det er derfor folk bliver ved med at komme igen.
Vi er en af de største bilforhandlere i Jylland, hvor vi vil have 1. pladsen i forbrugernes bevidsthed og være det naturlige valg.
Pris 299.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
269.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
269.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
274.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
309.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning
309.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
319.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
PERSONBILER