299.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Cupra |
|---|---|
| Model | Tavascan |
| Variant | EL Endurance 286HK 5d Aut. |
| Kilometer | 25.000 Km |
| Registreringsdato | 23/06/2025 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Champange Metal |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 60.0 |
|---|---|
| Totalvægt | 2700 kg |
| Længde | 4644 cm |
| Bredde | 2108 cm |
| Højde | 1597 cm |
| Nummerplade | 953413 |
| Træk | Baghjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5366727 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1000 kg |
| Automatgear, Bakkamera, Bluetooth, DAB+ radio, Digital instrumentering, Drive mode select, Elektrisk bagklap, El-foldbare spejle m. varme, El-håndbremse, Elruder for/bag, Fartpilot, Fjernbetjent centrallås, Fjernstyret opvarming af kabine, Head-up display, Klimaanlæg 2-zoner, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Navigation, Nøglefri start, Parkeringssensor for/bag, Radio, Regnsensor, Servo, Sædevarme for, Udvendig temperaturmåler, Varmepumpe, 19" Alufælge, Hajfinneantenne, Helårsdæk , Hvide blinklys, Indfarvede kofangere, Metallak, Mørktonede ruder bag, 60:40 foldbart splitbagsæde, Armlæn, Højdejusterbart førersæde, Justerbart rat, Læderrat, Mørk loftbeklædning, Stofindtræk, ABS, Airbag, Antispin, Dæktrykssensor, ESP, Isofix, Selealarm, Selestrammer, Startspærre, Ikke ryger, Service overholdt |
Man - Fre 9.00-17.30
Lørdag 11.00-16.00
Søndag 11.00-16.00