Mercedes-Benz EQB 250+ EL AMG Premium 190HK 5d Aut.
364.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Pris 419.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Mercedes-Benz |
|---|---|
| Model | EQC 400 |
| Variant | EL AMG Line 4Matic 408HK 5d Aut. |
| Kilometer | 40.265 Km |
| Registreringsdato | 30/11/2022 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Polar White |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Totalvægt | 2930 kg |
| Længde | 4762 cm |
| Bredde | 1884 cm |
| Højde | 1624 cm |
| Nummerplade | 954354 |
| Træk | Firehjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5437016 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1800 kg |
| 12V udtag, Apple CarPlay, App integration, Aut. kørelys, Automatgear, Automatisk lys, Automatisk klimaanlæg, Bakkamera med 360 graders birdview, Bluetooth, Centrallås, Digital instrumentering, El indst. forsæder m. memory, El komfortsæder, El-foldbare spejle m. varme, El-foldbare spejle, El-håndbremse, El-justerbar lændestøtte, Elektrisk bagklap, Elruder for/bag, Fartpilot, Fartpilot adaptiv, Fjernbetjent centrallås, Head-up display, Håndfri telefon, Infocenter, Klimaanlæg 2-zoner, Kørecomputer, Navigation, Nøglefri betjening, Nøglefri døre, Nøglefri start, Parkeringssensor for/bag, Parkerings assistent, Panorama glastag, Sædevarme for/bag, USB stik, Sædekøling, 20" Alufælge, Alufælge, Fuld LED forlygter, LED forlygter, Mørktonede ruder bag, Tågelygter, 60:40 foldbart splitbagsæde, Ambiente belysning, Armlæn bag, Armlæn, Glastag, El-justerbart rat, Højdejusterbart førersæde, Højdejusterbart passagersæde, Kopholder, Justerbart rat, Automatisk parkeringssystem, El-spejle med varme, Førreassistancepakke, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Ventilation i forsæder, Multijusterbart rat, Adaptiv fartpilot, Airbag, Antispin, Automatisk nødbremsesystem, Blindvinkelassistent, ESP, Fører-airbag, Gardin-airbag, Hastighedsbegrænser, Isofix, Intelligent adaptiv fartpilot , Lyssensor, Selestrammer, Selealarm, Skiltegenkendelse, Matrix LED forlygter |
Vigtigt udstyr på din kommende Mercedes EQC400 AMG Line: ✔️ El Komfortsæder med memory ✔️ Sædevarme + Køl i forsæderne ✔️ Elektrisk soltag med solgardin ✔️ AMG Line ✔️ Tonede ruder ✔️ Læderkabine ✔️ 360 graders kamera ✔️ Head-up Display
WLTP Rækkevidde 407 KM. Lyn ladning med op til 110 KW
Vidste du at vi hos Pedersen & Nielsen… ✔️ Attraktiv rente på finansiering ✔️ Tager din nuværende bil i bytte – få et uforpligtende tilbud. ✔️ Sælger alle vores brugte biler online. Bilen leveres klargjort til din Pedersen & Nielsen afdeling – eller endda hjemme hos dig selv, nemmere bliver det ikke. ✔️ Har serviceaftaler til alle brugte biler. Priserne starter fra kun 99,- pr. måned ✔️ Er klar til at hjælpe dig! Kontakt os via telefon, mail eller chat – https://www.autohus.dk/kontakt/ ✔️ Hjælper dig med at finde drømmebilen. Vi har mange biler på lager og flere på vej – se vores biler her: https://www.autohus.dk/brugte-biler/
Man - Fre 9.00-17.30
Lørdag 11.00-16.00
Søndag 11.00-16.00
Hos os er en bil aldrig bare en bil. Vi ved at alle mennesker er forskellige og har forskellige behov. Siden vores start i 1964 har det vigtigste for os været at give vores kunder en professionel service og de bedste biler, og vi tror på det er derfor folk bliver ved med at komme igen.
Vi er en af de største bilforhandlere i Jylland, hvor vi vil have 1. pladsen i forbrugernes bevidsthed og være det naturlige valg.
Pris 419.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
364.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
376.496 Kr
Inkl. leveringsomkostning
379.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
419.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
449.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
479.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
PERSONBILER