419.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Mercedes-Benz |
|---|---|
| Model | EQC 400 |
| Variant | EL AMG Line 4Matic 408HK 5d Aut. |
| Kilometer | 40.265 Km |
| Registreringsdato | 30/11/2022 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Polar White |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
|---|---|
| Totalvægt | 2930 kg |
| Længde | 4762 cm |
| Bredde | 1884 cm |
| Højde | 1624 cm |
| Nummerplade | 954354 |
| Træk | Firehjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5437016 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1800 kg |
| 12V udtag, Apple CarPlay, App integration, Aut. kørelys, Automatgear, Automatisk lys, Automatisk klimaanlæg, Bakkamera med 360 graders birdview, Bluetooth, Centrallås, Digital instrumentering, El indst. forsæder m. memory, El komfortsæder, El-foldbare spejle m. varme, El-foldbare spejle, El-håndbremse, El-justerbar lændestøtte, Elektrisk bagklap, Elruder for/bag, Fartpilot, Fartpilot adaptiv, Fjernbetjent centrallås, Head-up display, Håndfri telefon, Infocenter, Klimaanlæg 2-zoner, Kørecomputer, Navigation, Nøglefri betjening, Nøglefri døre, Nøglefri start, Parkeringssensor for/bag, Parkerings assistent, Panorama glastag, Sædevarme for/bag, USB stik, Sædekøling, 20" Alufælge, Alufælge, Fuld LED forlygter, LED forlygter, Mørktonede ruder bag, Tågelygter, 60:40 foldbart splitbagsæde, Ambiente belysning, Armlæn bag, Armlæn, Glastag, El-justerbart rat, Højdejusterbart førersæde, Højdejusterbart passagersæde, Kopholder, Justerbart rat, Automatisk parkeringssystem, El-spejle med varme, Førreassistancepakke, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Ventilation i forsæder, Multijusterbart rat, Adaptiv fartpilot, Airbag, Antispin, Automatisk nødbremsesystem, Blindvinkelassistent, ESP, Fører-airbag, Gardin-airbag, Hastighedsbegrænser, Isofix, Intelligent adaptiv fartpilot , Lyssensor, Selestrammer, Selealarm, Skiltegenkendelse, Matrix LED forlygter |
Man - Fre 9.00-17.30
Lørdag 11.00-16.00
Søndag 11.00-16.00