Zeekr 7X EL Privilege AWD 639HK 5d Aut.
534.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Pris 589.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Kia |
|---|---|
| Model | EV9 |
| Variant | EL Long Range Performance Premium AWD 384HK 5d Aut. |
| Kilometer | 6.000 Km |
| Registreringsdato | 24/04/2026 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Snow White Pearl |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 50.2 |
| Totalvægt | 3240 kg |
| Længde | 5015 cm |
| Bredde | 1980 cm |
| Højde | 1780 cm |
| Nummerplade | ES93305 |
| Træk | Baghjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5368941 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 2500 kg |
| 7 år/150.000 km garanti, 800V platform (Lynopladning), Varmepumpe, 1-Pedal Drive, Aut. nedblændeligt bakspejl, Automatisk op-/nedblænding, 360° kamera, Batterivarmer, Bluetooth, DAB+ radio, Digital instrumentering, Drive mode select, El indst. forsæder, El-foldbare spejle m. varme, El-håndbremse, El-justerbar lændestøtte, Elruder for/bag, El-Styret Bagklap med "Hands Free" Åbning, Fartpilot adaptiv, Fjernbetjent centrallås, Fjernstyret opvarming af kabine, Håndfri telefon, Infocenter, Klimaanlæg 3-zoner, Navigation, Nøglefri betjening, Parkeringssensor bag, Parkeringssensor for, Parkeringssensor siderne, Regnsensor, Lyssensor, Sædevarme for/bag, Ventilation i forsæder, Varme i Rat, Trådløs Android Auto, Trådløs Apple CarPlay, Trådløs mobilopladning, Udvendig temperaturmåler, USB stik, V2L, 19" Alufælge, Frunk, LED baglygter, LED forlygter, Metallak, Mørktonede ruder bag, Må trække 2500 KG, 7 sæder, Ambient belysning, Armlæn, Højdejusterbart førersæde, Højdejusterbart passagersæde, Kopholder, Kunstlæder, Splitbagsæde, Assistent for bagved krydsende trafik, Aut. Nødbremse m. fodgænger- & cyklistregistrering & registrering af venstresving for modkørende, Auto hold, Automatisk nødbremsesystem, Blind vinkel kamera (BVM), Blindvinkelassistent, Isofix, Lane Keeping Aid, Vejbane centrering, Selealarm, Skiltegenkendelse, Træthedsregistrering, Udvidet motorvejsassistent (HDA 2) |
Værd at bemærke: 🚗Varmepumpe 🚗El forsæder med varme og ventilation 🚗Automatisk niveauregulering(bagaksel) 🚗Adaptiv fartpilot 🚗360 grader og blindvinkelkamera 🚗Elbagklap
Vidste du at vi hos Pedersen & Nielsen… ✔️ Tager din nuværende bil i bytte – få et uforpligtende tilbud. ✔️ Sælger alle vores brugte biler online. Bilen leveres klargjort til din Pedersen & Nielsen afdeling – eller endda hjemme hos dig selv, nemmere bliver det ikke. ✔️ Har serviceaftaler til alle brugte biler. Priserne starter fra kun 99,- pr. måned ✔️ Er klar til at hjælpe dig! Kontakt os via telefon, mail eller chat – https://www.autohus.dk/kontakt/ ✔️ Hjælper dig med at finde drømmebilen. Vi har mange biler på lager og flere på vej – se vores biler her: https://www.autohus.dk/brugte-biler/
Man - Fre 9.00-17.30
Lørdag 11.00-16.00
Søndag 11.00-16.00
Hos os er en bil aldrig bare en bil. Vi ved at alle mennesker er forskellige og har forskellige behov. Siden vores start i 1964 har det vigtigste for os været at give vores kunder en professionel service og de bedste biler, og vi tror på det er derfor folk bliver ved med at komme igen.
Vi er en af de største bilforhandlere i Jylland, hvor vi vil have 1. pladsen i forbrugernes bevidsthed og være det naturlige valg.
Pris 589.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
534.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
534.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
PERSONBILER