589.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Kia |
|---|---|
| Model | EV9 |
| Variant | EL Long Range Performance Premium AWD 384HK 5d Aut. |
| Kilometer | 6.000 Km |
| Registreringsdato | 24/04/2026 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Snow White Pearl |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 50.2 |
|---|---|
| Totalvægt | 3240 kg |
| Længde | 5015 cm |
| Bredde | 1980 cm |
| Højde | 1780 cm |
| Nummerplade | ES93305 |
| Træk | Baghjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5368941 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 2500 kg |
| 7 år/150.000 km garanti, 800V platform (Lynopladning), Varmepumpe, 1-Pedal Drive, Aut. nedblændeligt bakspejl, Automatisk op-/nedblænding, 360° kamera, Batterivarmer, Bluetooth, DAB+ radio, Digital instrumentering, Drive mode select, El indst. forsæder, El-foldbare spejle m. varme, El-håndbremse, El-justerbar lændestøtte, Elruder for/bag, El-Styret Bagklap med "Hands Free" Åbning, Fartpilot adaptiv, Fjernbetjent centrallås, Fjernstyret opvarming af kabine, Håndfri telefon, Infocenter, Klimaanlæg 3-zoner, Navigation, Nøglefri betjening, Parkeringssensor bag, Parkeringssensor for, Parkeringssensor siderne, Regnsensor, Lyssensor, Sædevarme for/bag, Ventilation i forsæder, Varme i Rat, Trådløs Android Auto, Trådløs Apple CarPlay, Trådløs mobilopladning, Udvendig temperaturmåler, USB stik, V2L, 19" Alufælge, Frunk, LED baglygter, LED forlygter, Metallak, Mørktonede ruder bag, Må trække 2500 KG, 7 sæder, Ambient belysning, Armlæn, Højdejusterbart førersæde, Højdejusterbart passagersæde, Kopholder, Kunstlæder, Splitbagsæde, Assistent for bagved krydsende trafik, Aut. Nødbremse m. fodgænger- & cyklistregistrering & registrering af venstresving for modkørende, Auto hold, Automatisk nødbremsesystem, Blind vinkel kamera (BVM), Blindvinkelassistent, Isofix, Lane Keeping Aid, Vejbane centrering, Selealarm, Skiltegenkendelse, Træthedsregistrering, Udvidet motorvejsassistent (HDA 2) |
Man - Fre 9.00-17.30
Lørdag 11.00-16.00
Søndag 11.00-16.00