BMW i4 eDrive40 Gran Coupé EL 340HK 5d Aut.
309.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Pris 349.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | BMW |
|---|---|
| Model | iX3 |
| Variant | EL M-Sport Charged 286HK 5d Aut. |
| Kilometer | 61.700 Km |
| Registreringsdato | 31/08/2022 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Champagnemetal |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 59.0 |
| Totalvægt | 2725 kg |
| Længde | 4734 cm |
| Bredde | 1891 cm |
| Højde | 1668 cm |
| Nummerplade | DL93917 |
| Træk | Baghjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5473799 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 750 kg |
| 1-Pedal Drive, Adaptiv Fartpilot (holder selv, valgt afstand til forankørende), Android Auto, App integration, Apple CarPlay, Aut. kørelys, Aut. nedblændeligt bakspejl, Automatgear, Automatisk klimaanlæg, Automatisk op-/nedblænding, Bakkamera, DAB+ radio, Digital instrumentering, Drive mode select, El indst. forsæder, El indst. førersæde m. memory, Elektrisk bagklap, Anhængertræk svingbart (elek.), Anhængertræk, El-foldbare spejle, Elruder for/bag, Fjernbetjent centrallås, Harman Kardon Lydsystem, Klimaanlæg, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Navigation, Nøglefri betjening, Panorama El-Soltag med El-Gardin, Parkeringssensor for/bag, Regnsensor, Servo, Sædevarme for, Trådløs mobilopladning, Udvendig temperaturmåler, USB stik, Varme i Rat, Varmepumpe, 19" Alufælge, LED baglygter, LED forlygter, Metallak, Tagræling, Tågelygter, Armlæn, Ambiente belysning, 60:40 foldbart splitbagsæde, Justerbart rat, Kopholder, Læderkabine, Læderrat, Mørk loftbeklædning, ABS, Airbag, Alarm, Antispin, Auto hold, Blindvinkelassistent, ESP, Isofix |
Vigtigt udstyr på din kommende BMW IX3: ✔️ Fuld Elektrisk Anhængertræk ✔️ El-Soltag med solgardin ✔️ Harman Kardon Lydanlæg ✔️ El-justerbare forsæder med memory i førerside ✔️ Varmepumpe, Ratvarme, Sædevarme ✔️ Bakkamera + P-sensor ✔️ Læderkabine ✔️ Adaptiv Fartpilot
WLTP Rækkevidde 461 KM. Lyn ladning med op til 150 KW
Vidste du at vi hos Pedersen & Nielsen… ✔️ Attraktiv rente på finansiering ✔️ Tager din nuværende bil i bytte – få et uforpligtende tilbud. ✔️ Sælger alle vores brugte biler online. Bilen leveres klargjort til din Pedersen & Nielsen afdeling – eller endda hjemme hos dig selv, nemmere bliver det ikke. ✔️ Har serviceaftaler til alle brugte biler. Priserne starter fra kun 99,- pr. måned ✔️ Er klar til at hjælpe dig! Kontakt os via telefon, mail eller chat – https://www.autohus.dk/kontakt/ ✔️ Hjælper dig med at finde drømmebilen. Vi har mange biler på lager og flere på vej – se vores biler her: https://www.autohus.dk/brugte-biler/
Man - Fre 9.00-17.30
Lørdag 11.00-16.00
Søndag 11.00-16.00
Hos os er en bil aldrig bare en bil. Vi ved at alle mennesker er forskellige og har forskellige behov. Siden vores start i 1964 har det vigtigste for os været at give vores kunder en professionel service og de bedste biler, og vi tror på det er derfor folk bliver ved med at komme igen.
Vi er en af de største bilforhandlere i Jylland, hvor vi vil have 1. pladsen i forbrugernes bevidsthed og være det naturlige valg.
Pris 349.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
309.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning
309.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
319.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
359.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
359.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
364.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
PERSONBILER