349.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | BMW |
|---|---|
| Model | iX3 |
| Variant | EL M-Sport Charged 286HK 5d Aut. |
| Kilometer | 61.700 Km |
| Registreringsdato | 31/08/2022 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Champagnemetal |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 59.0 |
|---|---|
| Totalvægt | 2725 kg |
| Længde | 4734 cm |
| Bredde | 1891 cm |
| Højde | 1668 cm |
| Nummerplade | DL93917 |
| Træk | Baghjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5473799 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 750 kg |
| 1-Pedal Drive, Adaptiv Fartpilot (holder selv, valgt afstand til forankørende), Android Auto, App integration, Apple CarPlay, Aut. kørelys, Aut. nedblændeligt bakspejl, Automatgear, Automatisk klimaanlæg, Automatisk op-/nedblænding, Bakkamera, DAB+ radio, Digital instrumentering, Drive mode select, El indst. forsæder, El indst. førersæde m. memory, Elektrisk bagklap, Anhængertræk svingbart (elek.), Anhængertræk, El-foldbare spejle, Elruder for/bag, Fjernbetjent centrallås, Harman Kardon Lydsystem, Klimaanlæg, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Navigation, Nøglefri betjening, Panorama El-Soltag med El-Gardin, Parkeringssensor for/bag, Regnsensor, Servo, Sædevarme for, Trådløs mobilopladning, Udvendig temperaturmåler, USB stik, Varme i Rat, Varmepumpe, 19" Alufælge, LED baglygter, LED forlygter, Metallak, Tagræling, Tågelygter, Armlæn, Ambiente belysning, 60:40 foldbart splitbagsæde, Justerbart rat, Kopholder, Læderkabine, Læderrat, Mørk loftbeklædning, ABS, Airbag, Alarm, Antispin, Auto hold, Blindvinkelassistent, ESP, Isofix |
Man - Fre 9.00-17.30
Lørdag 11.00-16.00
Søndag 11.00-16.00