Mercedes-Benz EQB 250+ EL Premium 190HK 5d Aut.
299.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Pris 319.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Mini |
|---|---|
| Model | Countryman |
| Variant | E EL Classic Trim M 204HK Aut. |
| Kilometer | 11.000 Km |
| Registreringsdato | 26/06/2025 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | MPV |
| Farve | Sølv Metal |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 56.0 |
| Totalvægt | 2435 kg |
| Længde | 4445 cm |
| Bredde | 2069 cm |
| Højde | 1635 cm |
| Nummerplade | 954214 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5426230 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 750 kg |
| App integration, Apple CarPlay, Automatgear, Bakkamera, Bluetooth, DAB+ radio, Digital instrumentering, Elektrisk bagklap, Elruder for/bag, El-spejle med varme, Fartpilot, Fjernbetjent centrallås, Harman Kardon Lydsystem, Head-up display, Klimaanlæg, Multifunktionsrat, Navigation, Nøglefri start, Nøglefri døre, Parkeringssensor bag, Parkeringssensor for, Regnsensor, Servo, Sædevarme for, Udvendig temperaturmåler, 17" Stålfælge, Hvide blinklys, Indfarvede kofangere, Metallak, Mørktonede ruder bag, Semi-Elektrisk anhængertræk , Tagræling, Armlæn, Højdejusterbart førersæde, Justerbart rat, Læderrat, Læderkabine, Splitbagsæde, ABS, Antispin, Airbag, ESP, Isofix, Selealarm, Selestrammer, Ikke ryger, Service overholdt, LED forlygter |
✔️ Elektrisk anhængertræk ✔️ Navigation ✔️ Apple Carplay ✔️ Head-up display ✔️ Led forlygter
App integration, Apple CarPlay, Automatgear, Bakkamera, Bluetooth, DAB+ radio, Digital instrumentering, Elektrisk bagklap, Elruder for/bag, El-spejle med varme, Fartpilot, Fjernbetjent centrallås, Harman Kardon Lydsystem, Head-up display, Klimaanlæg, Multifunktionsrat, Navigation, Nøglefri start, Nøglefri døre, Parkeringssensor bag, Parkeringssensor for, Regnsensor, Servo, Sædevarme for, Udvendig temperaturmåler, 17" Stålfælge, Hvide blinklys, Indfarvede kofangere, Metallak, Mørktonede ruder bag, Semi-Elektrisk anhængertræk , Tagræling, Armlæn, Højdejusterbart førersæde, Justerbart rat, Læderrat, Læderkabine, Splitbagsæde, ABS, Antispin, Airbag, ESP, Isofix, Selealarm, Selestrammer, Ikke ryger, Service overholdt, LED forlygter
Man - Fre 9.00-17.30
Lørdag 11.00-16.00
Søndag 11.00-16.00
Hos os er en bil aldrig bare en bil. Vi ved at alle mennesker er forskellige og har forskellige behov. Siden vores start i 1964 har det vigtigste for os været at give vores kunder en professionel service og de bedste biler, og vi tror på det er derfor folk bliver ved med at komme igen.
Vi er en af de største bilforhandlere i Jylland, hvor vi vil have 1. pladsen i forbrugernes bevidsthed og være det naturlige valg.
Pris 319.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
299.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
309.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning
309.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
319.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
359.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
359.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
PERSONBILER