319.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Mini |
|---|---|
| Model | Countryman |
| Variant | E EL Classic Trim M 204HK Aut. |
| Kilometer | 11.000 Km |
| Registreringsdato | 26/06/2025 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | MPV |
| Farve | Sølv Metal |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 56.0 |
|---|---|
| Totalvægt | 2435 kg |
| Længde | 4445 cm |
| Bredde | 2069 cm |
| Højde | 1635 cm |
| Nummerplade | 954214 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5426230 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 750 kg |
| App integration, Apple CarPlay, Automatgear, Bakkamera, Bluetooth, DAB+ radio, Digital instrumentering, Elektrisk bagklap, Elruder for/bag, El-spejle med varme, Fartpilot, Fjernbetjent centrallås, Harman Kardon Lydsystem, Head-up display, Klimaanlæg, Multifunktionsrat, Navigation, Nøglefri start, Nøglefri døre, Parkeringssensor bag, Parkeringssensor for, Regnsensor, Servo, Sædevarme for, Udvendig temperaturmåler, 17" Stålfælge, Hvide blinklys, Indfarvede kofangere, Metallak, Mørktonede ruder bag, Semi-Elektrisk anhængertræk , Tagræling, Armlæn, Højdejusterbart førersæde, Justerbart rat, Læderrat, Læderkabine, Splitbagsæde, ABS, Antispin, Airbag, ESP, Isofix, Selealarm, Selestrammer, Ikke ryger, Service overholdt, LED forlygter |
Man - Fre 9.00-17.30
Lørdag 11.00-16.00
Søndag 11.00-16.00