Kia PV5 Cargo L2H1 EL Long Range Work 163HK Van Aut.
249.900 Kr
Ekskl. moms
Pris 279.900 Kr
Ekskl. moms
| Mærke | Kia |
|---|---|
| Model | PV5 Cargo |
| Variant | L2H1 EL Long Range Work Pro 163HK Van Aut. |
| Kilometer | 3.000 Km |
| Registreringsdato | 23/02/2026 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | Van |
| Farve | Snow White Pearl |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 2 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 47.8 |
| Totalvægt | 2650 kg |
| Længde | 4695 cm |
| Bredde | 1895 cm |
| Højde | 1899 cm |
| Nummerplade | EP68249 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Varebil |
| Reference | 5303670 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 750 kg |
| 230 volt udtag i bag, 230V udtag, Android Auto, Apple CarPlay, Aut. kørelys, Aut. nedblændeligt bakspejl, Automatgear, Automatisk lys, Bakkamera, Bakkamera med 360 graders birdview, Bluetooth, Centrallås, DAB+ radio, Digital instrumentering, Elektrisk kabinevarmer, El-foldbare spejle m. varme, Elruder for, Fartpilot, Fartpilot adaptiv, Fjernbetjent centrallås, Håndfri telefon, Klimaanlæg, Kia connect, Infocenter, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Navigation, Nøglefri døre, Nøglefri start, Parkeringssensor bag, Parkeringssensor for, Regnsensor, Servo, Sædevarme for, Trådløs Android Auto, Trådløs Apple CarPlay, Trådløs mobilopladning, V2G, V2L, Varmepumpe, Varme i Rat, 360 Graders kamera "birdview", Adaptiv Fartpilot (holder selv, valgt afstand til forankørende), 16" Stålfælge, Fuld LED forlygter, LED baglygter, Komplet LED lygtepakke m. aut. op- /nedblænd, LED blinklys, LED forlygter, Tågelygter, Kunstlæderrat, Armlæn, Kabinevarmer, Batterivarmer, Justerbart rat, Rat m. varme, Adaptiv fartpilot, Aut. Nødbremse m. fodgænger- & cyklistregistrering & registrering af venstresving for modkørende, Dæktrykssensor, Vejbaneassistent, Træthedsregistrering, Skiltegenkendelse |
Den helt nye Kia PV5 Cargo kompakt elektrisk varebil med masser af udstyr, 416 km rækkevidde, 7 års garanti og en skarm pris
Bemærk ✓ Trådløs Android Auto og Trådløs Apple CarPlay ✓ V2L (mulighed for at trække 230v ud af lade stikket) ✓ 230v udtag i varerummet ✓ 360 Graders kamera ✓ Træbund ✓ Navitation ✓ 2 skydedører ✓ Klimaanlæg ✓ Hvidmetal lak ✓ RICO dubeltbund og reol Og meget meget mere
Vidste du at vi hos Pedersen & Nielsen… ✔️ Attraktiv rente på finansiering ✔️ Tager din nuværende bil i bytte – få et uforpligtende tilbud. ✔️ Sælger alle vores brugte biler online. Bilen leveres klargjort til din Pedersen & Nielsen afdeling – eller endda hjemme hos dig selv, nemmere bliver det ikke. ✔️ Har serviceaftaler til alle brugte biler. Priserne starter fra kun 99,- pr. måned ✔️ Er klar til at hjælpe dig! Kontakt os via telefon, mail eller chat – https://www.autohus.dk/kontakt/ ✔️ Hjælper dig med at finde drømmebilen. Vi har mange biler på lager og flere på vej – se vores biler her: https://www.autohus.dk/brugte-biler/
Man - Fre 9.00-17.30
Lørdag 11.00-16.00
Søndag 11.00-16.00
Hos os er en bil aldrig bare en bil. Vi ved at alle mennesker er forskellige og har forskellige behov. Siden vores start i 1964 har det vigtigste for os været at give vores kunder en professionel service og de bedste biler, og vi tror på det er derfor folk bliver ved med at komme igen.
Vi er en af de største bilforhandlere i Jylland, hvor vi vil have 1. pladsen i forbrugernes bevidsthed og være det naturlige valg.
Pris 279.900 Kr
Ekskl. moms
249.900 Kr
Ekskl. moms
249.900 Kr
Ekskl. moms
269.800 Kr
Ekskl. moms
274.800 Kr
Ekskl. moms
PERSONBILER