Suzuki S-Cross 1,4 Boosterjet Active 140HK 5d 6g Aut.
137.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Pris 149.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Citroën |
|---|---|
| Model | C5 Aircross |
| Variant | 1,6 Plugin-hybrid Shine Sport EAT8 225HK 5d 8g Aut. |
| Kilometer | 82.000 Km |
| Registreringsdato | 14/06/2021 |
| Gearkasse | Aut. |
| Motor størrelse | 1598 Cc |
| Modeltype | SUV |
| Farve | koksmetal/sort tag |
| Gear | 8 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 4 |
| Energiklasse | A+++ |
| Brændstof | B/EL hybrid |
| Brændstofforbrug km/l | 38.9 |
| Totalvægt | 2300 kg |
| Længde | 4500 cm |
| Bredde | 1969 cm |
| Højde | 1689 cm |
| Nummerplade | DB50785 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5435408 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1300 kg |
| 19" Alufælge, Anhængertræk aftageligt, Metallak, Mørktonede ruder bag, Må trække 1300KG, 12V udtag, Android Auto, Apple CarPlay, Automatisk op-/nedblænding, Lyssensor, Bakkamera, Bluetooth, DAB radio, El indst. førersæde, Elektrisk bagklap, El-håndbremse, Elruder for/bag, El-foldbare spejle, Fartpilot adaptiv, Fjernbetjent centrallås, Håndfri telefon, Justerbarer Bagsæder, Klimaanlæg 2-zoner, Multifunktionsrat, Nøglefri betjening, Parkeringssensor bag, Parkeringssensor for, Regnsensor, Sædevarme for, Trådløs mobilopladning, Udvendig temperaturmåler, USB stik, LED baglygter, LED forlygter, Tagræling, Armlæn, Højdejusterbart førersæde, Højdejusterbart passagersæde, Kopholder, Multijusterbart rat, Sædeintræk i kunstlæder/stof, Automatisk nødbremsesystem, Blindvinkelassistent, Isofix, Lane Keeping Aid, Selealarm, Skiltegenkendelse, Navigation |
Værd at bemærke: 🚗 Adaptiv fartpilot 🚗 Bakkamera og frontkamera 🚗 Apple CarPlay & Android Auto 🚗 El-førersæde 🚗Anhængertræk 🚗3 individuelle bagsæder, der kan justeres i længderetning 🚗 Klimaanlæg
Vidste du at vi hos Pedersen & Nielsen… ✔️ Tager din nuværende bil i bytte – få et uforpligtende tilbud. ✔️ Sælger alle vores brugte biler online. Bilen leveres klargjort til din Pedersen & Nielsen afdeling – eller endda hjemme hos dig selv, nemmere bliver det ikke. ✔️ Har serviceaftaler til alle brugte biler. Priserne starter fra kun 99,- pr. måned ✔️ Er klar til at hjælpe dig! Kontakt os via telefon, mail eller chat – https://www.autohus.dk/kontakt/ ✔️ Hjælper dig med at finde drømmebilen. Vi har mange biler på lager og flere på vej – se vores biler her: https://www.autohus.dk/brugte-biler/
Mandag - Torsdag: 09:00 - 17:00
Fredag: 09:00 - 17:00
Lørdag: 10:00 - 15:00
Søndag: 10:00 - 15:00
Hos os er en bil aldrig bare en bil. Vi ved at alle mennesker er forskellige og har forskellige behov. Siden vores start i 1964 har det vigtigste for os været at give vores kunder en professionel service og de bedste biler, og vi tror på det er derfor folk bliver ved med at komme igen.
Vi er en af de største bilforhandlere i Jylland, hvor vi vil have 1. pladsen i forbrugernes bevidsthed og være det naturlige valg.
Pris 149.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
137.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
139.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
164.500 Kr
Inkl. leveringsomkostning
179.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
179.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
179.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
PERSONBILER