VW ID.3 EL 1st Max Pro Performance 204HK 5d Aut.
179.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Pris 184.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Ford |
|---|---|
| Model | Kuga |
| Variant | 2,5 Plugin-hybrid ST-Line X CVT 225HK 5d Trinl. Gear |
| Kilometer | 99.900 Km |
| Registreringsdato | 14/07/2020 |
| Gearkasse | Trinl. Gear |
| Motor størrelse | 2488 Cc |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Koksmetal |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 4 |
| Energiklasse | A+++ |
| Brændstof | B/EL hybrid |
| Brændstofforbrug km/l | 37.3 |
| Totalvægt | 2320 kg |
| Længde | 4629 cm |
| Bredde | 1883 cm |
| Højde | 1680 cm |
| Nummerplade | CU10094 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5182203 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1200 kg |
| 18" Alufælge, ABS, Adaptiv fartpilot, Førerovervågning med advarsel, Blindvinkelassistent, Semi-automatisk parkering, Parkeringssensor for/bag, Bakkamera, Automatisk op-/nedblænding, Adaptive forlygter, Head-up display, Varme i bagsæde, Varme i forruden, Varme i Rat, Sædevarme for, Fuld LED forlygter, El indst. forsæder m. memory, B&O Lydsystem, Træthedsregistrering, Vejbaneassistent, Elruder for/bag, El-spejle med varme, Fjernbetjent centrallås, Fjernstyret opvarming af kabine, FordPass Connect, Håndfri telefon, Multifunktionsrat, Nøglefri start, Navigation, Regnsensor, USB stik, Apple CarPlay, Android Auto, App integration, Automatisk klimaanlæg, Lyssensor, Skiltegenkendelse, Elektrisk bagklap |
😎MAGNETIC GREY METALLIC SPECIALFARVE ⭐️DEN EFTERTRAGTEDE X-PAKKE MODEL ⭐️FØRERASSISTANCEPAKKE: Adaptiv fartpilot, førerovervågning, blindvinkelsassistent, semi automatisk parkeringssystem, frontkamera (og bakkamera), dørkantsbeskyttere ⭐️ADAPTIVE FORLYGTER (super bredt og godt lys om natten, auto op og ned blend) ⭐️HEAD-UP DISPLAY ⭐️VINTERPAKKE (Varme i rat, varme i bagsæder) ⭐️FULD LED FORLYGTER ⭐️B&O LYDSYSTEM ⭐️EL-BETJENT BAGKLAP ⭐️EL-INDST. FØRERSÆDE ⭐️FJERNLYSASSISTENT ⭐️NØDBREMEFUNKTION ⭐️VOGNBANEASSISTENT ⭐️SKILTEGENKENDELSE ⭐️TRÅDLØS MOBILOPLADER ⭐️APPLE CARPLAY / ANDROID AUTO ⭐️Vinterhjul og sommerhjul Alufælge ⭐️Leveres nysynet og nyserviceret
Få tryghed med i købet – hos Pedersen & Nielsen Når du køber brugt bil hos os, tilbyder vi en udvidet Fragus GoSafe-garanti. Den dækker i hele Europa, har ingen selvrisiko og giver dig ro i maven – uanset bilens alder eller kilometerstand.
Kontakt os og hør, hvilken garanti der passer bedst til din næste bil.
Vidste du at vi hos Pedersen & Nielsen… ✔️ Tager din nuværende bil i bytte – få et uforpligtende tilbud. ✔️ Sælger alle vores brugte biler online. Bilen leveres klargjort til din Pedersen & Nielsen afdeling – eller endda hjemme hos dig selv, nemmere bliver det ikke. ✔️ Har serviceaftaler til alle brugte biler. Priserne starter fra kun 99,- pr. måned ✔️ Er klar til at hjælpe dig! Kontakt os via telefon, mail eller chat – https://www.autohus.dk/kontakt/ ✔️ Hjælper dig med at finde drømmebilen. Vi har mange biler på lager og flere på vej – se vores biler her: https://www.autohus.dk/brugte-biler/
Mandag - fredag kl. 08:30 - 17:00
Lørdag: Lukket
Søndag: kl. 13:00 - 16:00
Hos os er en bil aldrig bare en bil. Vi ved at alle mennesker er forskellige og har forskellige behov. Siden vores start i 1964 har det vigtigste for os været at give vores kunder en professionel service og de bedste biler, og vi tror på det er derfor folk bliver ved med at komme igen.
Vi er en af de største bilforhandlere i Jylland, hvor vi vil have 1. pladsen i forbrugernes bevidsthed og være det naturlige valg.
Pris 184.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning
179.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
179.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
184.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
188.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
189.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
219.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
PERSONBILER