184.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Ford |
|---|---|
| Model | Kuga |
| Variant | 2,5 Plugin-hybrid ST-Line X CVT 225HK 5d Trinl. Gear |
| Kilometer | 99.900 Km |
| Registreringsdato | 14/07/2020 |
| Gearkasse | Trinl. Gear |
| Motor størrelse | 2488 Cc |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Koksmetal |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 4 |
| Energiklasse | A+++ |
|---|---|
| Brændstof | B/EL hybrid |
| Brændstofforbrug km/l | 37.3 |
| Totalvægt | 2320 kg |
| Længde | 4629 cm |
| Bredde | 1883 cm |
| Højde | 1680 cm |
| Nummerplade | CU10094 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5182203 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1200 kg |
| 18" Alufælge, ABS, Adaptiv fartpilot, Førerovervågning med advarsel, Blindvinkelassistent, Semi-automatisk parkering, Parkeringssensor for/bag, Bakkamera, Automatisk op-/nedblænding, Adaptive forlygter, Head-up display, Varme i bagsæde, Varme i forruden, Varme i Rat, Sædevarme for, Fuld LED forlygter, El indst. forsæder m. memory, B&O Lydsystem, Træthedsregistrering, Vejbaneassistent, Elruder for/bag, El-spejle med varme, Fjernbetjent centrallås, Fjernstyret opvarming af kabine, FordPass Connect, Håndfri telefon, Multifunktionsrat, Nøglefri start, Navigation, Regnsensor, USB stik, Apple CarPlay, Android Auto, App integration, Automatisk klimaanlæg, Lyssensor, Skiltegenkendelse, Elektrisk bagklap |
Mandag - fredag kl. 08:30 - 17:00
Lørdag: Lukket
Søndag: kl. 13:00 - 16:00