Volvo XC40 P6 Recharge Ultimate 231HK 5d Aut.
269.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Pris 299.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Mercedes-Benz |
|---|---|
| Model | EQA 250+ |
| Variant | EL Premium 190HK 5d Aut. |
| Kilometer | 33.000 Km |
| Registreringsdato | 19/07/2023 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Sort Metal |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 54.3 |
| Totalvægt | 2470 kg |
| Længde | 4463 cm |
| Bredde | 2020 cm |
| Højde | 1608 cm |
| Nummerplade | 954 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5448062 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 750 kg |
| 1-Pedal Drive, Aircondition, Aut. forvarmning af batteri, Aut. kørelys, Aut. nedblændeligt bakspejl, Automatgear, Automatisk klimaanlæg, Automatisk op-/nedblænding, Automatisk lys, Bakkamera, Bluetooth, Centrallås, DAB+ radio, Digital instrumentering, Drive mode select, El indst. førersæde m. memory, Elektrisk bagklap, El-foldbare spejle, El-håndbremse, El-justerbare sidespejle, Elruder for/bag, Fjernbetjent centrallås, Klimaanlæg 2-zoner, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Navigation, Nøglefri start, Parkeringssensor bag, Parkeringssensor for, Servo, Regnsensor, Sædevarme for, Udvendig temperaturmåler, USB stik, USB-C tilslutning, 18" Alufælge, LED baglygter, LED forlygter, Mørktonede ruder bag, Ambiente belysning, Armlæn, Dellæder kabine, Justerbart rat, Kopholder, Mørk loftbeklædning, Splitbagsæde, ABS, Airbag, Alarm, Antispin, Auto hold, Aut. nødbremse m. fodgængerregistrering, Dæktrykssensor, ESP, Isofix |
Vigtigt udstyr på din kommende Mercedes EQA: ✔️ Ambiente belysning ✔️ Sædevarme ✔️ P-sensor for/bag ✔️ Bakkamera ✔️ El-justerbart føresæde med memory ✔️ Dellæder sæder
WLTP Rækkevidde 530 KM. Lyn ladning med op til 100 KW
Vidste du at vi hos Pedersen & Nielsen… ✔️ Attraktiv rente på finansiering ✔️ Tager din nuværende bil i bytte – få et uforpligtende tilbud. ✔️ Sælger alle vores brugte biler online. Bilen leveres klargjort til din Pedersen & Nielsen afdeling – eller endda hjemme hos dig selv, nemmere bliver det ikke. ✔️ Har serviceaftaler til alle brugte biler. Priserne starter fra kun 99,- pr. måned ✔️ Er klar til at hjælpe dig! Kontakt os via telefon, mail eller chat – https://www.autohus.dk/kontakt/ ✔️ Hjælper dig med at finde drømmebilen. Vi har mange biler på lager og flere på vej – se vores biler her: https://www.autohus.dk/brugte-biler/
Man - Fre 9.00-17.30
Lørdag 11.00-16.00
Søndag 11.00-16.00
Hos os er en bil aldrig bare en bil. Vi ved at alle mennesker er forskellige og har forskellige behov. Siden vores start i 1964 har det vigtigste for os været at give vores kunder en professionel service og de bedste biler, og vi tror på det er derfor folk bliver ved med at komme igen.
Vi er en af de største bilforhandlere i Jylland, hvor vi vil have 1. pladsen i forbrugernes bevidsthed og være det naturlige valg.
Pris 299.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
269.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
269.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
274.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
309.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning
309.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
319.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
PERSONBILER