299.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Mercedes-Benz |
|---|---|
| Model | EQA 250+ |
| Variant | EL Premium 190HK 5d Aut. |
| Kilometer | 33.000 Km |
| Registreringsdato | 19/07/2023 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Sort Metal |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 54.3 |
|---|---|
| Totalvægt | 2470 kg |
| Længde | 4463 cm |
| Bredde | 2020 cm |
| Højde | 1608 cm |
| Nummerplade | 954 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5448062 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 750 kg |
| 1-Pedal Drive, Aircondition, Aut. forvarmning af batteri, Aut. kørelys, Aut. nedblændeligt bakspejl, Automatgear, Automatisk klimaanlæg, Automatisk op-/nedblænding, Automatisk lys, Bakkamera, Bluetooth, Centrallås, DAB+ radio, Digital instrumentering, Drive mode select, El indst. førersæde m. memory, Elektrisk bagklap, El-foldbare spejle, El-håndbremse, El-justerbare sidespejle, Elruder for/bag, Fjernbetjent centrallås, Klimaanlæg 2-zoner, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Navigation, Nøglefri start, Parkeringssensor bag, Parkeringssensor for, Servo, Regnsensor, Sædevarme for, Udvendig temperaturmåler, USB stik, USB-C tilslutning, 18" Alufælge, LED baglygter, LED forlygter, Mørktonede ruder bag, Ambiente belysning, Armlæn, Dellæder kabine, Justerbart rat, Kopholder, Mørk loftbeklædning, Splitbagsæde, ABS, Airbag, Alarm, Antispin, Auto hold, Aut. nødbremse m. fodgængerregistrering, Dæktrykssensor, ESP, Isofix |
Man - Fre 9.00-17.30
Lørdag 11.00-16.00
Søndag 11.00-16.00