Volvo XC40 P6 Recharge Ultimate 231HK 5d Aut.
269.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Pris 299.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Skoda |
|---|---|
| Model | Elroq |
| Variant | 60 EL Sportline 204HK 5d Aut. |
| Kilometer | 7.504 Km |
| Registreringsdato | 23/07/2025 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Hvid Perlemor |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 57.4 |
| Totalvægt | 2460 kg |
| Længde | 4488 cm |
| Bredde | 2148 cm |
| Højde | 1625 cm |
| Nummerplade | 954218 |
| Træk | Baghjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5426344 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1000 kg |
| 360 Graders kamera "birdview", Adaptiv Fartpilot (holder selv, valgt afstand til forankørende), App integration, Automatgear, Batterivarmer, Bluetooth, Digital instrumentering, DAB+ radio, El indst. førersæde m. memory, Elruder for/bag, El-spejle med varme, Fartpilot adaptiv, Fjernbetjent centrallås, Fjernstyret opvarming af kabine, Head-up display, Klimaanlæg 2-zoner, Massage i førersæde, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Navigation, Nøglefri start, Parkeringssensor bag, Parkeringssensor for, Regnsensor, Servo, Sædevarme for, Udvendig temperaturmåler, Varme i Rat, 20" Alufælge, Hvide blinklys, Indfarvede kofangere, Metallak, Mørktonede ruder bag, Tagræling, Armlæn, Alcantara-kabine, Højdejusterbart førersæde, Justerbart rat, Læderat m. varme, Splitbagsæde, ABS, Airbag, Antispin, Dæktrykssensor, ESP, Isofix, Selealarm, Selestrammer, Ikke ryger, Service overholdt |
Vigtigt udstyr på din kommende Skoda Elroq: ✔️ Elektrisk førersæde med memory og masage ✔️ Adaptiv fartpilot ✔️ 20" Alu. fælge med sommerdæk ✔️ Alcantara indtræk ✔️ Head-up display
WLTP Rækkevidde 426 KM. Lyn ladning med op til 165 KW
Vidste du at vi hos Pedersen & Nielsen… ✔️ Attraktiv rente på finansiering ✔️ Tager din nuværende bil i bytte – få et uforpligtende tilbud. ✔️ Sælger alle vores brugte biler online. Bilen leveres klargjort til din Pedersen & Nielsen afdeling – eller endda hjemme hos dig selv, nemmere bliver det ikke. ✔️ Har serviceaftaler til alle brugte biler. Priserne starter fra kun 99,- pr. måned ✔️ Er klar til at hjælpe dig! Kontakt os via telefon, mail eller chat – https://www.autohus.dk/kontakt/ ✔️ Hjælper dig med at finde drømmebilen. Vi har mange biler på lager og flere på vej – se vores biler her: https://www.autohus.dk/brugte-biler/
Man - Fre 9.00-17.30
Lørdag 11.00-16.00
Søndag 11.00-16.00
Hos os er en bil aldrig bare en bil. Vi ved at alle mennesker er forskellige og har forskellige behov. Siden vores start i 1964 har det vigtigste for os været at give vores kunder en professionel service og de bedste biler, og vi tror på det er derfor folk bliver ved med at komme igen.
Vi er en af de største bilforhandlere i Jylland, hvor vi vil have 1. pladsen i forbrugernes bevidsthed og være det naturlige valg.
Pris 299.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
269.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
269.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
274.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
309.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning
309.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
319.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
PERSONBILER