299.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Skoda |
|---|---|
| Model | Elroq |
| Variant | 60 EL Sportline 204HK 5d Aut. |
| Kilometer | 7.504 Km |
| Registreringsdato | 23/07/2025 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Hvid Perlemor |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 57.4 |
|---|---|
| Totalvægt | 2460 kg |
| Længde | 4488 cm |
| Bredde | 2148 cm |
| Højde | 1625 cm |
| Nummerplade | 954218 |
| Træk | Baghjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5426344 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1000 kg |
| 360 Graders kamera "birdview", Adaptiv Fartpilot (holder selv, valgt afstand til forankørende), App integration, Automatgear, Batterivarmer, Bluetooth, Digital instrumentering, DAB+ radio, El indst. førersæde m. memory, Elruder for/bag, El-spejle med varme, Fartpilot adaptiv, Fjernbetjent centrallås, Fjernstyret opvarming af kabine, Head-up display, Klimaanlæg 2-zoner, Massage i førersæde, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Navigation, Nøglefri start, Parkeringssensor bag, Parkeringssensor for, Regnsensor, Servo, Sædevarme for, Udvendig temperaturmåler, Varme i Rat, 20" Alufælge, Hvide blinklys, Indfarvede kofangere, Metallak, Mørktonede ruder bag, Tagræling, Armlæn, Alcantara-kabine, Højdejusterbart førersæde, Justerbart rat, Læderat m. varme, Splitbagsæde, ABS, Airbag, Antispin, Dæktrykssensor, ESP, Isofix, Selealarm, Selestrammer, Ikke ryger, Service overholdt |
Man - Fre 9.00-17.30
Lørdag 11.00-16.00
Søndag 11.00-16.00