Mercedes-Benz EQB 250+ EL Premium 190HK 5d Aut.
299.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Pris 319.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Volvo |
|---|---|
| Model | XC40 |
| Variant | Recharge Extended Range Plus 252HK 5d Aut. |
| Kilometer | 34.000 Km |
| Registreringsdato | 12/07/2023 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Silver Dawn |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 51.8 |
| Totalvægt | 2520 kg |
| Længde | 4425 cm |
| Bredde | 1863 cm |
| Højde | 1652 cm |
| Nummerplade | 954216 |
| Træk | Baghjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5426283 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1500 kg |
| 1-Pedal Drive, Android Auto, Apple CarPlay, Automatgear, Automatisk op-/nedblænding, Bakkamera, Bluetooth, DAB+ radio, Digital instrumentering, Elektrisk bagklap, El-foldbare spejle m. varme, Elruder for/bag, Fartpilot adaptiv, Fjernbetjent centrallås, Fod betjent bagklap, Internet, Klimaanlæg 2-zoner, Multifunktionsrat, Navigation, Nøglefri døre, Nøglefri start, One Pedal Drive, Parkeringssensor bag, Parkeringssensor for, Regnsensor, Servo, Stemmebetjening, Sædevarme for, Trådløs mobilopladning, Udvendig temperaturmåler, Varme i Rat, Varmepumpe, 19" Alufælge, Frunk, Helårsdæk , Hvide blinklys, Indfarvede kofangere, Metallak, Mørktonede ruder bag, Må trække 1500KG, Semi-Elektrisk anhængertræk , Thor's Hammer LED forlygter med Automatisk op/ned blænding, Tonede ruder, 60:40 foldbart splitbagsæde, Armlæn, Armlæn bag, Højdejusterbart førersæde, Justerbart rat, Læderat m. varme, Stofindtræk, ABS, Alarm, Antispin, Dæktrykssensor, Airbag, ESP, Isofix, Selealarm, Selestrammer, Skiltegenkendelse, Startspærre, Ikke ryger, Pilot Assist, Service overholdt, Volvo Cars-App, Volvo On Call, Volvo Selekt Garanti |
Hos Pedersen & Nielsen vælger vi kun de bedste brugte biler. Bilerne klargøres via en omfattende kvalitets kontrol, godkendt af Volvo Cars Danmark. Med Volvo Selekt får du tryghed og en ægte Volvo-oplevelse, både før og efter du får udleveret din nøgle af os, der til får du følgende: ✓ 24 måneders garanti fra leverings dag. ✓ 12 måneders Volvo assistance i hele Europa ✓ 155 punkter tjekket af Volvo-uddannede teknikere ✓ Leveret med nyeste software opdateringer ✓ Volvo SELEKT er din sikkerhed for et trygt køb ✓ Professionel gennemgang af bilen ved udlevering.
✓ Volvo Selekt garanti ✓ Semi-elektrisk anhængertræk ✓ Elektrisk bagklap ✓ Navigation ✓ Adaptiv fartpilot
1-Pedal Drive, Android Auto, Apple CarPlay, Automatgear, Automatisk op-/nedblænding, Bakkamera, Bluetooth, DAB+ radio, Digital instrumentering, Elektrisk bagklap, El-foldbare spejle m. varme, Elruder for/bag, Fartpilot adaptiv, Fjernbetjent centrallås, Fod betjent bagklap, Internet, Klimaanlæg 2-zoner, Multifunktionsrat, Navigation, Nøglefri døre, Nøglefri start, One Pedal Drive, Parkeringssensor bag, Parkeringssensor for, Regnsensor, Servo, Stemmebetjening, Sædevarme for, Trådløs mobilopladning, Udvendig temperaturmåler, Varme i Rat, Varmepumpe, 19" Alufælge, Frunk, Helårsdæk , Hvide blinklys, Indfarvede kofangere, Metallak, Mørktonede ruder bag, Må trække 1500KG, Semi-Elektrisk anhængertræk , Thor's Hammer LED forlygter med Automatisk op/ned blænding, Tonede ruder, 60:40 foldbart splitbagsæde, Armlæn, Armlæn bag, Højdejusterbart førersæde, Justerbart rat, Læderat m. varme, Stofindtræk, ABS, Alarm, Antispin, Dæktrykssensor, Airbag, ESP, Isofix, Selealarm, Selestrammer, Skiltegenkendelse, Startspærre, Ikke ryger, Pilot Assist, Service overholdt, Volvo Cars-App, Volvo On Call, Volvo Selekt Garanti
Man - Fre 9.00-17.30
Lørdag 11.00-16.00
Søndag 11.00-16.00
Hos os er en bil aldrig bare en bil. Vi ved at alle mennesker er forskellige og har forskellige behov. Siden vores start i 1964 har det vigtigste for os været at give vores kunder en professionel service og de bedste biler, og vi tror på det er derfor folk bliver ved med at komme igen.
Vi er en af de største bilforhandlere i Jylland, hvor vi vil have 1. pladsen i forbrugernes bevidsthed og være det naturlige valg.
Pris 319.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
299.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
309.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning
309.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
319.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
359.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
359.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
PERSONBILER