319.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Volvo |
|---|---|
| Model | XC40 |
| Variant | Recharge Extended Range Plus 252HK 5d Aut. |
| Kilometer | 34.000 Km |
| Registreringsdato | 12/07/2023 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Silver Dawn |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 51.8 |
|---|---|
| Totalvægt | 2520 kg |
| Længde | 4425 cm |
| Bredde | 1863 cm |
| Højde | 1652 cm |
| Nummerplade | 954216 |
| Træk | Baghjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5426283 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1500 kg |
| 1-Pedal Drive, Android Auto, Apple CarPlay, Automatgear, Automatisk op-/nedblænding, Bakkamera, Bluetooth, DAB+ radio, Digital instrumentering, Elektrisk bagklap, El-foldbare spejle m. varme, Elruder for/bag, Fartpilot adaptiv, Fjernbetjent centrallås, Fod betjent bagklap, Internet, Klimaanlæg 2-zoner, Multifunktionsrat, Navigation, Nøglefri døre, Nøglefri start, One Pedal Drive, Parkeringssensor bag, Parkeringssensor for, Regnsensor, Servo, Stemmebetjening, Sædevarme for, Trådløs mobilopladning, Udvendig temperaturmåler, Varme i Rat, Varmepumpe, 19" Alufælge, Frunk, Helårsdæk , Hvide blinklys, Indfarvede kofangere, Metallak, Mørktonede ruder bag, Må trække 1500KG, Semi-Elektrisk anhængertræk , Thor's Hammer LED forlygter med Automatisk op/ned blænding, Tonede ruder, 60:40 foldbart splitbagsæde, Armlæn, Armlæn bag, Højdejusterbart førersæde, Justerbart rat, Læderat m. varme, Stofindtræk, ABS, Alarm, Antispin, Dæktrykssensor, Airbag, ESP, Isofix, Selealarm, Selestrammer, Skiltegenkendelse, Startspærre, Ikke ryger, Pilot Assist, Service overholdt, Volvo Cars-App, Volvo On Call, Volvo Selekt Garanti |
Man - Fre 9.00-17.30
Lørdag 11.00-16.00
Søndag 11.00-16.00