Isuzu D-max Extended Cab 1,9 D Exclusive 4WD 163HK Pick-Up 6g Aut.
359.800 Kr
Ekskl. moms
Pris 369.900 Kr
Ekskl. moms
| Mærke | Ford |
|---|---|
| Model | Ranger Raptor |
| Variant | 3,0 V6 EcoBoost 4WD 292HK DobKab 10g Aut. |
| Kilometer | 29.900 Km |
| Registreringsdato | 20/07/2023 |
| Gearkasse | Aut. |
| Motor størrelse | 2956 Cc |
| Modeltype | DobKab |
| Farve | ABSOLUTE BLACK |
| Gear | 10 |
| Døre | 4 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 6 |
| Energiklasse | G |
| Brændstof | Benzin |
| Brændstofforbrug km/l | 8.8 |
| Totalvægt | 3130 kg |
| Længde | 5360 cm |
| Bredde | 2028 cm |
| Højde | 1926 cm |
| Nummerplade | EN32823 |
| Træk | Firehjulstræk |
| Biltype | Varebil |
| Reference | 4005864 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 2500 kg |
| Automatgear, Ratgearskifte, 17" Alufælge, Nøglefri start/stop, Nøglefri betjening af start/døre, Fjernbetjent centrallås, Startspærre, Infocenter, Kørecomputer, Varme i forruden, Udvendig temperaturmåler, Regnsensor, Sædevarme for, El-justerbare forsæder, El-ruder, El-spejle, El-spejle med varme, Fartpilot adaptiv, 360 grader kamera, Parkeringssensor bag, Start/stop-system, El-håndbremse, DAB+ radio, Klimaanlæg 2-zoner, Multimediesystem, Musikstreaming via bluetooth, Navigation, Drive Mode Settings, LED kørelys, LED forlygter, LED baglygter, Læderrat, Dellæder kabine, Vognbaneassistent, BLIS - Blind Spot Info System, Blindvinkelassistent, Tonede ruder, ABS, Airbag, ESP, 360 Graders kamera "birdview", Adaptiv Fartpilot (holder selv, valgt afstand til forankørende), Bakkamera med 360 graders birdview, Elruder for/bag, B&O Lydsystem, Varme i Rat, Matrix LED forlygter, Må trække 2500 KG, Læderat m. varme, Rat m. varme, Kopholder, Armlæn, El indst. førersæde, El indst. forsæder, Fører-airbag, Lyssensor, LED Adaptive vision, Selealarm, Bluetooth, Apple CarPlay, Android Auto, Aircondition, Automatisk lys, CD / radio, Centrallås, DAB+ radio, Håndfri telefon, Digital instrumentering, Drive mode select, Nøglefri døre, Nøglefri start, Multifunktionsrat, Opvarmet forrude, Parkeringssensor for/bag, Regnsensor, Trådløs Apple CarPlay, Trådløs Android Auto, Trådløs mobilopladning, Servo, USB stik, USB-C tilslutning, Lane Keeping Aid |
FORD RANGER RAPTOR MED 3.0 V6 ECOBOOST TWIN-TURBO, 4WD OG 10-TRINS AUTOMATGEAR!
Rå pickup med masse af power, høj komfort og et markant design perfekt til både arbejde og hverdag.
BEMÆRK!
✔️EL Laderulledække ✔️360 graders birdview ✔️Matrix LED forlygter ✔️Læderat med varme ✔️EL justerbar forsæder ✔️Varme i forruden ✔️El-spejle med varme ✔️B&O Lydsystem ✔️Anhænger (op til 2500 kg) ✔️Lane assistent ✔️Apple CarPlay og Android Auto
Vidste du at vi hos Pedersen & Nielsen… ✔️ Attraktiv rente på finansiering ✔️ Tager din nuværende bil i bytte – få et uforpligtende tilbud. ✔️ Sælger alle vores brugte biler online. Bilen leveres klargjort til din Pedersen & Nielsen afdeling – eller endda hjemme hos dig selv, nemmere bliver det ikke. ✔️ Har serviceaftaler til alle brugte biler. Priserne starter fra kun 99,- pr. måned ✔️ Er klar til at hjælpe dig! Kontakt os via telefon, mail eller chat – https://www.autohus.dk/kontakt/ ✔️ Hjælper dig med at finde drømmebilen. Vi har mange biler på lager og flere på vej – se vores biler her: https://www.autohus.dk/brugte-biler/
Få tryghed med i købet – hos Pedersen & Nielsen Når du køber brugt bil hos os, tilbyder vi en udvidet Fragus GoSafe-garanti. Den dækker i hele Europa, har ingen selvrisiko og giver dig ro i maven – uanset bilens alder eller kilometerstand.
Kontakt os og hør, hvilken garanti der passer bedst til din næste bil.
Man - Fre 9.00-17.30
Lørdag 11.00-16.00
Søndag 11.00-16.00
Hos os er en bil aldrig bare en bil. Vi ved at alle mennesker er forskellige og har forskellige behov. Siden vores start i 1964 har det vigtigste for os været at give vores kunder en professionel service og de bedste biler, og vi tror på det er derfor folk bliver ved med at komme igen.
Vi er en af de største bilforhandlere i Jylland, hvor vi vil have 1. pladsen i forbrugernes bevidsthed og være det naturlige valg.
Pris 369.900 Kr
Ekskl. moms
359.800 Kr
Ekskl. moms
379.660 Kr
Ekskl. moms
PERSONBILER