369.900 Kr
Ekskl. moms
| Mærke | Ford |
|---|---|
| Model | Ranger Raptor |
| Variant | 3,0 V6 EcoBoost 4WD 292HK DobKab 10g Aut. |
| Kilometer | 29.900 Km |
| Registreringsdato | 20/07/2023 |
| Gearkasse | Aut. |
| Motor størrelse | 2956 Cc |
| Modeltype | DobKab |
| Farve | ABSOLUTE BLACK |
| Gear | 10 |
| Døre | 4 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 6 |
| Energiklasse | G |
|---|---|
| Brændstof | Benzin |
| Brændstofforbrug km/l | 8.8 |
| Totalvægt | 3130 kg |
| Længde | 5360 cm |
| Bredde | 2028 cm |
| Højde | 1926 cm |
| Nummerplade | EN32823 |
| Træk | Firehjulstræk |
| Biltype | Varebil |
| Reference | 4005864 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 2500 kg |
| Automatgear, Ratgearskifte, 17" Alufælge, Nøglefri start/stop, Nøglefri betjening af start/døre, Fjernbetjent centrallås, Startspærre, Infocenter, Kørecomputer, Varme i forruden, Udvendig temperaturmåler, Regnsensor, Sædevarme for, El-justerbare forsæder, El-ruder, El-spejle, El-spejle med varme, Fartpilot adaptiv, 360 grader kamera, Parkeringssensor bag, Start/stop-system, El-håndbremse, DAB+ radio, Klimaanlæg 2-zoner, Multimediesystem, Musikstreaming via bluetooth, Navigation, Drive Mode Settings, LED kørelys, LED forlygter, LED baglygter, Læderrat, Dellæder kabine, Vognbaneassistent, BLIS - Blind Spot Info System, Blindvinkelassistent, Tonede ruder, ABS, Airbag, ESP, 360 Graders kamera "birdview", Adaptiv Fartpilot (holder selv, valgt afstand til forankørende), Bakkamera med 360 graders birdview, Elruder for/bag, B&O Lydsystem, Varme i Rat, Matrix LED forlygter, Må trække 2500 KG, Læderat m. varme, Rat m. varme, Kopholder, Armlæn, El indst. førersæde, El indst. forsæder, Fører-airbag, Lyssensor, LED Adaptive vision, Selealarm, Bluetooth, Apple CarPlay, Android Auto, Aircondition, Automatisk lys, CD / radio, Centrallås, DAB+ radio, Håndfri telefon, Digital instrumentering, Drive mode select, Nøglefri døre, Nøglefri start, Multifunktionsrat, Opvarmet forrude, Parkeringssensor for/bag, Regnsensor, Trådløs Apple CarPlay, Trådløs Android Auto, Trådløs mobilopladning, Servo, USB stik, USB-C tilslutning, Lane Keeping Aid |
Man - Fre 9.00-17.30
Lørdag 11.00-16.00
Søndag 11.00-16.00