Skarp pris på Mustang Mach-E® Premium RWD UR lagerbiler
Pris 799.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Volvo |
|---|---|
| Model | XC90 |
| Variant | 7 Sæder 2,0 T8 Recharge Plugin-hybrid Ultimate AWD 455HK 5d 8g Aut. |
| Kilometer | 51.000 Km |
| Registreringsdato | 13/04/2023 |
| Gearkasse | Aut. |
| Motor størrelse | 1969 Cc |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Denim Blue metal |
| Gear | 8 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 7 |
| Cylindre | 4 |
| Energiklasse | A+++ |
| Brændstof | B/EL hybrid |
| Brændstofforbrug km/l | 33.4 |
| Totalvægt | 2950 kg |
| Længde | 4950 cm |
| Bredde | 2008 cm |
| Højde | 1776 cm |
| Nummerplade | DS31301 |
| Træk | Firehjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 4145124 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 2400 kg |
| Volvo Selekt Garanti, 360 Graders kamera "birdview", Aktiv luftaffjedring, Apple CarPlay, Android Auto, Bowers & Wilkins Lydanlæg , Digital instrumentering, El indst. forsæder m. memory, Elektrisk bagklap, Head-up display, Hyndeforlængelse, Massage i forsæder, Motor- & Kabinevarmer, Navigation, Nøglefri betjening, Panorama El-Soltag med El-Gardin, Parkeringssensor for/bag, Sædekøling, Sædevarme for/bag, 20" Alufælge, Akustikglas i for, Anhængertræk svingbart (elek.), Metallak, Tagræling, Thor's Hammer LED forlygter med Automatisk op/ned blænding, 7 sæder, Armlæn for & bag med kopholder, Rat m. varme, 8 Airbags, Adaptiv fartpilot, Alarm, Blindvinkelassistent, Skiltegenkendelse, Træthedsregistrering, Service overholdt, Volvo Cars-App |
Denne bil er en del af Volvo Selekt-programmet, hvilket giver dig følgende fordele: ✓ 24 måneders garanti med ubegrænset kilometer. ✓ 12 måneders Volvo Assistance. ✓ 155 punkt tjek af vores Volvo-uddannede teknikere. ✓ Leveret med den nyeste software opdatering ✓ Kun monteret med originale Volvo-reservedele.
Udstyr highlight ✓ Luftundervogn ✓ Bowers & Wilkens Premium Sound ✓ Ventilerede forsæder med massage ✓ 360 graders kamera ✓ Semi-elektrisk anhængertræk ✓ Active High Beam - Forlygter ✓ BLIS ✓ Head-up display
Volvo Selekt Garanti, 360 Graders kamera "birdview", Aktiv luftaffjedring, Apple CarPlay, Android Auto, Bowers & Wilkins Lydanlæg , Digital instrumentering, El indst. forsæder m. memory, Elektrisk bagklap, Head-up display, Hyndeforlængelse, Massage i forsæder, Motor- & Kabinevarmer, Navigation, Nøglefri betjening, Panorama El-Soltag med El-Gardin, Parkeringssensor for/bag, Sædekøling, Sædevarme for/bag, 20" Alufælge, Akustikglas i for, Anhængertræk svingbart (elek.), Metallak, Tagræling, Thor's Hammer LED forlygter med Automatisk op/ned blænding, 7 sæder, Armlæn for & bag med kopholder, Rat m. varme, 8 Airbags, Adaptiv fartpilot, Alarm, Blindvinkelassistent, Skiltegenkendelse, Træthedsregistrering, Service overholdt, Volvo Cars-App
Man - Fre 9.00-17.30
Lørdag 11.00-16.00
Søndag 11.00-16.00
Hos os er en bil aldrig bare en bil. Vi ved at alle mennesker er forskellige og har forskellige behov. Siden vores start i 1964 har det vigtigste for os været at give vores kunder en professionel service og de bedste biler, og vi tror på det er derfor folk bliver ved med at komme igen.
Vi er en af de største bilforhandlere i Jylland, hvor vi vil have 1. pladsen i forbrugernes bevidsthed og være det naturlige valg.
Pris 799.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
PERSONBILER