799.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Volvo |
|---|---|
| Model | XC90 |
| Variant | 7 Sæder 2,0 T8 Recharge Plugin-hybrid Ultimate AWD 455HK 5d 8g Aut. |
| Kilometer | 51.000 Km |
| Registreringsdato | 13/04/2023 |
| Gearkasse | Aut. |
| Motor størrelse | 1969 Cc |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Denim Blue metal |
| Gear | 8 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 7 |
| Cylindre | 4 |
| Energiklasse | A+++ |
|---|---|
| Brændstof | B/EL hybrid |
| Brændstofforbrug km/l | 33.4 |
| Totalvægt | 2950 kg |
| Længde | 4950 cm |
| Bredde | 2008 cm |
| Højde | 1776 cm |
| Nummerplade | DS31301 |
| Træk | Firehjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 4145124 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 2400 kg |
| Volvo Selekt Garanti, 360 Graders kamera "birdview", Aktiv luftaffjedring, Apple CarPlay, Android Auto, Bowers & Wilkins Lydanlæg , Digital instrumentering, El indst. forsæder m. memory, Elektrisk bagklap, Head-up display, Hyndeforlængelse, Massage i forsæder, Motor- & Kabinevarmer, Navigation, Nøglefri betjening, Panorama El-Soltag med El-Gardin, Parkeringssensor for/bag, Sædekøling, Sædevarme for/bag, 20" Alufælge, Akustikglas i for, Anhængertræk svingbart (elek.), Metallak, Tagræling, Thor's Hammer LED forlygter med Automatisk op/ned blænding, 7 sæder, Armlæn for & bag med kopholder, Rat m. varme, 8 Airbags, Adaptiv fartpilot, Alarm, Blindvinkelassistent, Skiltegenkendelse, Træthedsregistrering, Service overholdt, Volvo Cars-App |
Man - Fre 9.00-17.30
Lørdag 11.00-16.00
Søndag 11.00-16.00