Mercedes-Benz EQB 250+ EL Premium 190HK 5d Aut.
299.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Pris 324.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Kia |
|---|---|
| Model | EV6 |
| Variant | EL Long Range Prestige 229HK 5d Aut. |
| Kilometer | 9.000 Km |
| Registreringsdato | 01/05/2025 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Aurora Black Pearl |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 69.4 |
| Totalvægt | 2495 kg |
| Længde | 4995 cm |
| Bredde | 1890 cm |
| Højde | 1550 cm |
| Nummerplade | EH96873 |
| Træk | Baghjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 4969794 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1800 kg |
| Adaptiv Fartpilot (holder selv, valgt afstand til forankørende), Automatisk klimaanlæg, Automatisk op-/nedblænding, Batterivarmer, El indst. førersæde, Elektrisk bagklap, Elektrisk kabinevarmer, El-foldbare spejle m. varme, El-håndbremse, El-justerbar lændestøtte, El-justerbare sidespejle, Elruder for/bag, El-spejle med varme, Fartpilot adaptiv, Fjernstyret opvarming af kabine, Håndfri telefon, Klimaanlæg 2-zoner, Navigation, Parkeringssensor for/bag, Sædevarme for, V2L, Varmepumpe, 19" Alufælge, Frunk, Fuld LED forlygter, Mørktonede ruder bag, Må trække 1800KG, Kunstlæder, Kunstlæderrat, Premium RELAXION førersæde, 800V platform (Lynopladning), Apple CarPlay, Android Auto, Automatgear, Automatisk lys, Bakkamera, DAB radio, Digital instrumentering, Drive mode select, El indst. førersæde, El-foldbare spejle m. varme, El-håndbremse, Elruder for/bag, Fartpilot adaptiv, Fjernbetjent centrallås, Håndfri telefon, Infocenter, Klimaanlæg, Musikstreaming via bluetooth, Navigation, Nøglefri betjening, Nøglefri døre, Nøglefri start, Regnsensor, Servo, USB stik, USB-C tilslutning, Sædevarme for, 17" Alufælge, LED baglygter, LED forlygter, LED kørelys, Metallak, Armlæn for & bag med kopholder, Bagagerumsdækken, Dellæder kabine, Højdejusterbart førersæde, Læderrat, Splitbagsæde, Auto hold, Dæktrykssensor, Isofix, Hill Start Assist, Startspærre, Vejbaneassistent, 360° kamera, Tagræling, Tonede ruder, Mørktonede ruder bag, Bluetooth, Parkeringssensor bag, Skiltegenkendelse, Isofix |
🚗 Nævneværdigt udstyr: ✅ Helårsdæk ✅ Adaptiv fartpilot ✅ Vejbaneassistent ✅ Apple Carplay / Android Auto ✅ Elektrisk bagklap ✅ Elektriske forsæder
Vidste du at vi hos Pedersen & Nielsen… ✔️ Tager din nuværende bil i bytte – få et uforpligtende tilbud. ✔️ Sælger alle vores brugte biler online. Bilen leveres klargjort til din Pedersen & Nielsen afdeling – eller endda hjemme hos dig selv, nemmere bliver det ikke. ✔️ Har serviceaftaler til alle brugte biler. Priserne starter fra kun 99,- pr. måned ✔️ Er klar til at hjælpe dig! Kontakt os via telefon, mail eller chat – https://www.autohus.dk/kontakt/ ✔️ Hjælper dig med at finde drømmebilen. Vi har mange biler på lager og flere på vej – se vores biler her: https://www.autohus.dk/brugte-biler/
Man - Fre 9.00-17.30
Lørdag 11.00-16.00
Søndag 11.00-16.00
Hos os er en bil aldrig bare en bil. Vi ved at alle mennesker er forskellige og har forskellige behov. Siden vores start i 1964 har det vigtigste for os været at give vores kunder en professionel service og de bedste biler, og vi tror på det er derfor folk bliver ved med at komme igen.
Vi er en af de største bilforhandlere i Jylland, hvor vi vil have 1. pladsen i forbrugernes bevidsthed og være det naturlige valg.
Pris 324.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
299.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
309.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning
309.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
319.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
359.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
359.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
PERSONBILER