324.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Kia |
|---|---|
| Model | EV6 |
| Variant | EL Long Range Prestige 229HK 5d Aut. |
| Kilometer | 9.000 Km |
| Registreringsdato | 01/05/2025 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Aurora Black Pearl |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 69.4 |
|---|---|
| Totalvægt | 2495 kg |
| Længde | 4995 cm |
| Bredde | 1890 cm |
| Højde | 1550 cm |
| Nummerplade | EH96873 |
| Træk | Baghjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 4969794 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1800 kg |
| Adaptiv Fartpilot (holder selv, valgt afstand til forankørende), Automatisk klimaanlæg, Automatisk op-/nedblænding, Batterivarmer, El indst. førersæde, Elektrisk bagklap, Elektrisk kabinevarmer, El-foldbare spejle m. varme, El-håndbremse, El-justerbar lændestøtte, El-justerbare sidespejle, Elruder for/bag, El-spejle med varme, Fartpilot adaptiv, Fjernstyret opvarming af kabine, Håndfri telefon, Klimaanlæg 2-zoner, Navigation, Parkeringssensor for/bag, Sædevarme for, V2L, Varmepumpe, 19" Alufælge, Frunk, Fuld LED forlygter, Mørktonede ruder bag, Må trække 1800KG, Kunstlæder, Kunstlæderrat, Premium RELAXION førersæde, 800V platform (Lynopladning), Apple CarPlay, Android Auto, Automatgear, Automatisk lys, Bakkamera, DAB radio, Digital instrumentering, Drive mode select, El indst. førersæde, El-foldbare spejle m. varme, El-håndbremse, Elruder for/bag, Fartpilot adaptiv, Fjernbetjent centrallås, Håndfri telefon, Infocenter, Klimaanlæg, Musikstreaming via bluetooth, Navigation, Nøglefri betjening, Nøglefri døre, Nøglefri start, Regnsensor, Servo, USB stik, USB-C tilslutning, Sædevarme for, 17" Alufælge, LED baglygter, LED forlygter, LED kørelys, Metallak, Armlæn for & bag med kopholder, Bagagerumsdækken, Dellæder kabine, Højdejusterbart førersæde, Læderrat, Splitbagsæde, Auto hold, Dæktrykssensor, Isofix, Hill Start Assist, Startspærre, Vejbaneassistent, 360° kamera, Tagræling, Tonede ruder, Mørktonede ruder bag, Bluetooth, Parkeringssensor bag, Skiltegenkendelse, Isofix |
Man - Fre 9.00-17.30
Lørdag 11.00-16.00
Søndag 11.00-16.00