Nissan Townstar L2 3 Sæder EL N-Connecta 122HK Van Aut.
139.900 Kr
Ekskl. moms
Pris 136.900 Kr
Ekskl. moms
| Mærke | Opel |
|---|---|
| Model | Vivaro-e |
| Variant | L2V1 EL Enjoy+ 136HK Van Aut. |
| Kilometer | 31.000 Km |
| Registreringsdato | 15/06/2023 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | Van |
| Farve | Hvid |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 3 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Totalvægt | 3025 kg |
| Længde | 4959 cm |
| Bredde | 2010 cm |
| Højde | 1940 cm |
| Nummerplade | DR97835 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Varebil |
| Reference | 5402635 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1000 kg |
| Android Auto, App integration, Apple CarPlay, Automatisk op-/nedblænding, Automatisk lys, Bluetooth, Skydedør højre/venstre, Fartpilot, Fjernbetjent centrallås, Aircondition, El-håndbremse, Stofindtræk, ESP, Lyssensor, Parkeringssensor for/bag, Regnsensor, Sædevarme for, 3 sæder for, ABS, Skiltegenkendelse, Justerbart rat, Kopholder, Bakkamera, Der tages forbehold for tastefejl |
Højdepunkter i udstyr:
Opladningstid (DC 10-80%): Ca. 30 minutter ved en 100 kW lader.
Få tryghed med i købet – hos Pedersen & Nielsen Når du køber brugt bil hos os, tilbyder vi en udvidet Fragus GoSafe-garanti. Den dækker i hele Europa, har ingen selvrisiko og giver dig ro i maven – uanset bilens alder eller kilometerstand.
Kontakt os og hør, hvilken garanti der passer bedst til din næste bil.
Vidste du at vi hos Pedersen & Nielsen… ✔️ Tager din nuværende bil i bytte – få et uforpligtende tilbud. ✔️ Sælger alle vores brugte biler online. Bilen leveres klargjort til din Pedersen & Nielsen afdeling – eller endda hjemme hos dig selv, nemmere bliver det ikke. ✔️ Har serviceaftaler til alle brugte biler. Priserne starter fra kun 99,- pr. måned ✔️ Er klar til at hjælpe dig! Kontakt os via telefon, mail eller chat – https://www.autohus.dk/kontakt/ ✔️ Hjælper dig med at finde drømmebilen. Vi har mange biler på lager og flere på vej – se vores biler her: https://www.autohus.dk/brugte-biler/
Mandag - fredag kl. 08:30 - 17:00
Lørdag: Lukket
Søndag: kl. 13:00 - 16:00
Hos os er en bil aldrig bare en bil. Vi ved at alle mennesker er forskellige og har forskellige behov. Siden vores start i 1964 har det vigtigste for os været at give vores kunder en professionel service og de bedste biler, og vi tror på det er derfor folk bliver ved med at komme igen.
Vi er en af de største bilforhandlere i Jylland, hvor vi vil have 1. pladsen i forbrugernes bevidsthed og være det naturlige valg.
Pris 136.900 Kr
Ekskl. moms
139.900 Kr
Ekskl. moms
159.900 Kr
Ekskl. moms
PERSONBILER