136.900 Kr
Ekskl. moms
| Mærke | Opel |
|---|---|
| Model | Vivaro-e |
| Variant | L2V1 EL Enjoy+ 136HK Van Aut. |
| Kilometer | 31.000 Km |
| Registreringsdato | 15/06/2023 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | Van |
| Farve | Hvid |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 3 |
| Brændstof | Elekricitet |
|---|---|
| Totalvægt | 3025 kg |
| Længde | 4959 cm |
| Bredde | 2010 cm |
| Højde | 1940 cm |
| Nummerplade | DR97835 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Varebil |
| Reference | 5402635 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1000 kg |
| Android Auto, App integration, Apple CarPlay, Automatisk op-/nedblænding, Automatisk lys, Bluetooth, Skydedør højre/venstre, Fartpilot, Fjernbetjent centrallås, Aircondition, El-håndbremse, Stofindtræk, ESP, Lyssensor, Parkeringssensor for/bag, Regnsensor, Sædevarme for, 3 sæder for, ABS, Skiltegenkendelse, Justerbart rat, Kopholder, Bakkamera, Der tages forbehold for tastefejl |
Mandag - fredag kl. 08:30 - 17:00
Lørdag: Lukket
Søndag: kl. 13:00 - 16:00