Suzuki S-Cross 1,4 Boosterjet Active 140HK 5d 6g Aut.
137.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Pris 149.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Citroën |
|---|---|
| Model | C4 |
| Variant | 1,2 PureTech Shine Ltd. EAT8 130HK 5d 8g Aut. |
| Kilometer | 129.000 Km |
| Registreringsdato | 05/04/2023 |
| Gearkasse | Aut. |
| Motor størrelse | 1199 Cc |
| Modeltype | Hatch |
| Farve | sort metallak |
| Gear | 8 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 3 |
| Energiklasse | A+ |
| Brændstof | Benzin |
| Brændstofforbrug km/l | 20.9 |
| Totalvægt | 1755 kg |
| Længde | 4355 cm |
| Bredde | 1800 cm |
| Højde | 1520 cm |
| Nummerplade | DS22794 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5445327 |
| Max bugsering (uden bremser) | 670 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1200 kg |
| 18" Alufælge, Android Auto, Apple CarPlay, 12V udtag, Automatisk klimaanlæg, Bakkamera, Bluetooth, Drive mode select, El-foldbare spejle, El-håndbremse, Elruder for/bag, Fartpilot, Håndfri telefon, Navigation, Parkeringssensor bag, Regnsensor, Lyssensor, Sædevarme for, USB stik, LED baglygter, LED forlygter, Metallak, 60:40 foldbart splitbagsæde, Delkunstlæderindtræk, Højdejusterbart førersæde, Højdejusterbart passagersæde, Kopholder, Læderrat, Multijusterbart rat, Automatisk nødbremsesystem, Isofix, Må trække 1200KG |
Værd at bemærke: 🚗 Klimaanlæg 🚗Bakkamera 🚗Apple CarPlay 🚗Android Auto 🚗Navigation m.m
Vidste du at vi hos Pedersen & Nielsen… ✔️ Tager din nuværende bil i bytte – få et uforpligtende tilbud. ✔️ Sælger alle vores brugte biler online. Bilen leveres klargjort til din Pedersen & Nielsen afdeling – eller endda hjemme hos dig selv, nemmere bliver det ikke. ✔️ Har serviceaftaler til alle brugte biler. Priserne starter fra kun 99,- pr. måned ✔️ Er klar til at hjælpe dig! Kontakt os via telefon, mail eller chat – https://www.autohus.dk/kontakt/ ✔️ Hjælper dig med at finde drømmebilen. Vi har mange biler på lager og flere på vej – se vores biler her: https://www.autohus.dk/brugte-biler/
Mandag - Torsdag: 09:00 - 17:00
Fredag: 09:00 - 17:00
Lørdag: 10:00 - 15:00
Søndag: 10:00 - 15:00
Hos os er en bil aldrig bare en bil. Vi ved at alle mennesker er forskellige og har forskellige behov. Siden vores start i 1964 har det vigtigste for os været at give vores kunder en professionel service og de bedste biler, og vi tror på det er derfor folk bliver ved med at komme igen.
Vi er en af de største bilforhandlere i Jylland, hvor vi vil have 1. pladsen i forbrugernes bevidsthed og være det naturlige valg.
Pris 149.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
137.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
139.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
164.500 Kr
Inkl. leveringsomkostning
179.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
179.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
179.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
PERSONBILER