149.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Citroën |
|---|---|
| Model | C4 |
| Variant | 1,2 PureTech Shine Ltd. EAT8 130HK 5d 8g Aut. |
| Kilometer | 129.000 Km |
| Registreringsdato | 05/04/2023 |
| Gearkasse | Aut. |
| Motor størrelse | 1199 Cc |
| Modeltype | Hatch |
| Farve | sort metallak |
| Gear | 8 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 3 |
| Energiklasse | A+ |
|---|---|
| Brændstof | Benzin |
| Brændstofforbrug km/l | 20.9 |
| Totalvægt | 1755 kg |
| Længde | 4355 cm |
| Bredde | 1800 cm |
| Højde | 1520 cm |
| Nummerplade | DS22794 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5445327 |
| Max bugsering (uden bremser) | 670 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1200 kg |
| 18" Alufælge, Android Auto, Apple CarPlay, 12V udtag, Automatisk klimaanlæg, Bakkamera, Bluetooth, Drive mode select, El-foldbare spejle, El-håndbremse, Elruder for/bag, Fartpilot, Håndfri telefon, Navigation, Parkeringssensor bag, Regnsensor, Lyssensor, Sædevarme for, USB stik, LED baglygter, LED forlygter, Metallak, 60:40 foldbart splitbagsæde, Delkunstlæderindtræk, Højdejusterbart førersæde, Højdejusterbart passagersæde, Kopholder, Læderrat, Multijusterbart rat, Automatisk nødbremsesystem, Isofix, Må trække 1200KG |
Mandag - Torsdag: 09:00 - 17:00
Fredag: 09:00 - 17:00
Lørdag: 10:00 - 15:00
Søndag: 10:00 - 15:00