Kia EV4 EL Long Range GT-Line 204HK 5d Aut.
349.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Pris 379.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Nissan |
|---|---|
| Model | Qashqai |
| Variant | 1,3 MHEV Mild hybrid Tekna X-Tronic 158HK 5d 7g Aut. |
| Kilometer | 9.000 Km |
| Registreringsdato | 24/09/2025 |
| Gearkasse | Aut. |
| Motor størrelse | 1332 Cc |
| Modeltype | SUV |
| Farve | PEARL BLACK |
| Gear | 7 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 4 |
| Energiklasse | A |
| Brændstof | B/EL hybrid |
| Brændstofforbrug km/l | 18.9 |
| Totalvægt | 1985 kg |
| Længde | 4425 cm |
| Bredde | 1835 cm |
| Højde | 1625 cm |
| Nummerplade | EM38005 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5118046 |
| Max bugsering (uden bremser) | 725 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1800 kg |
| 19" Alufælge, Hajfinneantenne, Metallak, Mørktonede ruder bag, Matrix LED forlygter, LED baglygter, Lyssensor, Læderrat, Ambient belysning, Panoramaglastag, Nøglefri betjening, Isofix, Auto hold, Automatisk nødbremsesystem, Blindvinkelassistent, 360° kamera, Lane Keeping Aid, Rear Cross Traffic advarsel, Regnsensor, Selealarm, Træthedsregistrering, Skiltegenkendelse, Kunstlædersæder, El indst. førersæde m. memory, Højdejusterbart førersæde, Højdejusterbart passagersæde, Multijusterbart rat, Fartpilot adaptiv, Fjernbetjent centrallås, Elruder for/bag, El-justerbare sidespejle m. varme, Elektrisk bagklap, Klimaanlæg 2-zoner, Navigation, Parkeringssensor for/bag, Sædevarme for, Trådløs mobilopladning, 60:40 foldbart splitbagsæde, Android Auto, Apple CarPlay, Aut. nedblændeligt bakspejl, Automatisk op-/nedblænding, Bluetooth, DAB+ radio, Drive mode select, Håndfri telefon, Head-up display, Varme i forruden, Varme i Rat, Må trække 1800KG |
Værd at bemærke: 🚗 Glas panoramatag 🚗360 grqader kamera 🚗Eljusterbar førersæde med memory 🚗Nøglefri betjening 🚗Navigation m.m
Vidste du at vi hos Pedersen & Nielsen… ✔️ Tager din nuværende bil i bytte – få et uforpligtende tilbud. ✔️ Sælger alle vores brugte biler online. Bilen leveres klargjort til din Pedersen & Nielsen afdeling – eller endda hjemme hos dig selv, nemmere bliver det ikke. ✔️ Har serviceaftaler til alle brugte biler. Priserne starter fra kun 99,- pr. måned ✔️ Er klar til at hjælpe dig! Kontakt os via telefon, mail eller chat – https://www.autohus.dk/kontakt/ ✔️ Hjælper dig med at finde drømmebilen. Vi har mange biler på lager og flere på vej – se vores biler her: https://www.autohus.dk/brugte-biler/
Mandag - Torsdag: 09:00 - 17:00
Fredag: 09:00 - 17:00
Lørdag: 10:00 - 15:00
Søndag: 10:00 - 15:00
Hos os er en bil aldrig bare en bil. Vi ved at alle mennesker er forskellige og har forskellige behov. Siden vores start i 1964 har det vigtigste for os været at give vores kunder en professionel service og de bedste biler, og vi tror på det er derfor folk bliver ved med at komme igen.
Vi er en af de største bilforhandlere i Jylland, hvor vi vil have 1. pladsen i forbrugernes bevidsthed og være det naturlige valg.
Pris 379.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
349.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
359.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
359.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
364.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
376.496 Kr
Inkl. leveringsomkostning
379.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
PERSONBILER