VW ID.3 EL 1st Max Pro Performance 204HK 5d Aut.
179.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Pris 164.500 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | MG |
|---|---|
| Model | MG4 Electric |
| Variant | EL Luxury Long Range 204HK 5d Aut. |
| Kilometer | 38.000 Km |
| Registreringsdato | 29/12/2022 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | Hatch |
| Farve | Hvid |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 66.5 |
| Totalvægt | 2133 kg |
| Længde | 4287 cm |
| Bredde | 1839 cm |
| Højde | 1504 cm |
| Nummerplade | EB34142 |
| Træk | Baghjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5420980 |
| Max bugsering (uden bremser) | 500 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 500 kg |
| Adaptiv Fartpilot (holder selv, valgt afstand til forankørende), Android Auto, Apple CarPlay, Automatisk klimaanlæg, Automatisk lys, Bakkamera med 360 graders birdview, Bluetooth, DAB+ radio, El indst. førersæde, El-foldbare spejle, El-håndbremse, Elruder for/bag, Fartpilot adaptiv, Infocenter, Multifunktionsrat, Navigation, Nøglefri betjening, Parkeringssensor bag, Regnsensor, Sædevarme for, Udvendig temperaturmåler, 17" Stålfælge, Helårsdæk , LED kørelys, Armlæn, Justerbart rat, Kopholder, Læderrat, Splitbagsæde, 4 Airbags, ABS, Antispin, Automatisk nødbremsesystem, Blindvinkelassistent, ESP, Skiltegenkendelse |
Mandag – Torsdag: 08:00 - 17:00
Fredag: 08:00 - 17:00
Lørdag: Lukket
Søndag: 13:00 - 16:00
Hos os er en bil aldrig bare en bil. Vi ved at alle mennesker er forskellige og har forskellige behov. Siden vores start i 1964 har det vigtigste for os været at give vores kunder en professionel service og de bedste biler, og vi tror på det er derfor folk bliver ved med at komme igen.
Vi er en af de største bilforhandlere i Jylland, hvor vi vil have 1. pladsen i forbrugernes bevidsthed og være det naturlige valg.
Pris 164.500 Kr
Inkl. leveringsomkostning
179.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
179.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
179.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
184.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
188.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
189.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
PERSONBILER