164.500 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | MG |
|---|---|
| Model | MG4 Electric |
| Variant | EL Luxury Long Range 204HK 5d Aut. |
| Kilometer | 38.000 Km |
| Registreringsdato | 29/12/2022 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | Hatch |
| Farve | Hvid |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 66.5 |
|---|---|
| Totalvægt | 2133 kg |
| Længde | 4287 cm |
| Bredde | 1839 cm |
| Højde | 1504 cm |
| Nummerplade | EB34142 |
| Træk | Baghjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5420980 |
| Max bugsering (uden bremser) | 500 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 500 kg |
| Adaptiv Fartpilot (holder selv, valgt afstand til forankørende), Android Auto, Apple CarPlay, Automatisk klimaanlæg, Automatisk lys, Bakkamera med 360 graders birdview, Bluetooth, DAB+ radio, El indst. førersæde, El-foldbare spejle, El-håndbremse, Elruder for/bag, Fartpilot adaptiv, Infocenter, Multifunktionsrat, Navigation, Nøglefri betjening, Parkeringssensor bag, Regnsensor, Sædevarme for, Udvendig temperaturmåler, 17" Stålfælge, Helårsdæk , LED kørelys, Armlæn, Justerbart rat, Kopholder, Læderrat, Splitbagsæde, 4 Airbags, ABS, Antispin, Automatisk nødbremsesystem, Blindvinkelassistent, ESP, Skiltegenkendelse |
Mandag – Torsdag: 08:00 - 17:00
Fredag: 08:00 - 17:00
Lørdag: Lukket
Søndag: 13:00 - 16:00