Zeekr 7X EL Long Range 422HK 5d Aut.
483.895 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Pris 534.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Zeekr |
|---|---|
| Model | 7X |
| Variant | EL Privilege AWD 639HK 5d Aut. |
| Kilometer | 10.000 Km |
| Registreringsdato | 06/01/2026 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Forest Green |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 55.2 |
| Totalvægt | 2990 kg |
| Længde | 4787 cm |
| Bredde | 2100 cm |
| Højde | 1650 cm |
| Nummerplade | EP78861 |
| Træk | Firehjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5178620 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 2000 kg |
| 1-Pedal Drive, 12V udtag, 360 Graders kamera "birdview", Adaptiv Fartpilot (holder selv, valgt afstand til forankørende), Aircondition, Aktiv luftaffjedring, Android Auto, Apple CarPlay, Aut. kørelys, Aut. nedblændelige sidespejle, Aut. nedblændeligt bakspejl, Automatgear, Automatisk klimaanlæg, Automatisk lys, Automatisk parkeringssystem, Bakkamera, Bakkamera med 360 graders birdview, Batterivarmer, Bluetooth, CD / radio, Centrallås, DAB radio, DAB+ radio, Digital instrumentering, Digital Key, El betjente døre, El indst. forsæder, El indst. forsæder m. memory, El indst. førersæde, El indst. førersæde m. memory, El indst. passagersæde, El komfortsæder, El-foldbare spejle, El-foldbare spejle m. varme, El-håndbremse, El-justerbar lændestøtte, El-justerbare sidespejle, El-justerbare sidespejle m. varme, El-spejle, El-spejle med varme, Elektrisk bagklap, Elruder for, Elruder for/bag, Fartpilot, Fartpilot adaptiv, Fjernbetjent centrallås, Head-up display, Håndfri telefon, Infocenter, Klimaanlæg, Klimaanlæg 2-zoner, Kørecomputer, Massage i forsæder, Massage i førersæde, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Navigation, Nøglefri betjening, Nøglefri døre, Nøglefri start, Panorama glastag, Parkerings assistent, Parkeringssensor bag, Parkeringssensor for, Parkeringssensor for/bag, Radio, Regnsensor, Servo, Stemmebetjening, Sædekøling, Sædevarme for, Sædevarme for/bag, Sædevarme fører, Trådløs Android Auto, Trådløs Apple CarPlay, Trådløs mobilopladning, Udvendig temperaturmåler, USB stik, USB-C tilslutning, Varme i bagsæde, Varme i Rat, Varmepumpe, Ventilation i forsæder, 21" Alufælge, Adaptive forlygter, Alufælge, Anhængertræk, Anhængertræk svingbart (elek.), Fuld LED forlygter, Frunk, Kurvelys, LED baglygter, LED forlygter, LED kørelys, Matrix LED forlygter, Metallak, Mørktonede ruder bag, Må trække 2000KG, Tagræling, Tonede ruder, Tågelygter, Ambient belysning, Armlæn, Armlæn bag, Glastag, Højdejusterbart førersæde, Højdejusterbart passagersæde, Justerbar forsæder, Justerbar lændestøtte, Justerbar passagersæde, Justerbart rat, Kopholder, Læderat m. varme, Læderkabine, Læderrat, Lædersæder, Panoramaglastag, Rat m. varme, Varme i for- & bagsæder, Ventilation i forsæder, Zeekr Sound System med 21 højttalere (2.160 W), ABS, Adaptiv fartpilot, Advarsel ved bagfra kommende trafik, Advarsel ved hastighedsoverskidelse, Airbag, Aktiv parkeringskollisionsassistent (PCA) bag, Alarm, Antispin, Assistent for bagved krydsende trafik, Aut. Nødbremse m. fodgænger- & cyklistregistrering & registrering af venstresving for modkørende, Aut. nødbremse m. fodgængerregistrering, Auto hold, Automatisk nødbremsesystem, Blindvinkelassistent, Cross Traffic Alert, Dæktrykssensor, ESP, Hastighedsbegrænser, Intelli. hastighedsassistent, Intelligent adaptiv fartpilot , Isofix, Lane Depature Warning, Lane Keeping Aid, Lyssensor, Nødbremse system bag, Rear Cross Traffic advarsel, Selealarm, Skiltegenkendelse, Startspærre, Træthedsregistrering, Vejbane centrering, Vejbaneassistent |
Vigtigt udstyr på din kommende Zeekr 7x: ✔️ Forrest Green - Metallak ✔️ Fuld elektrisk anhænger træk (2000kg) ✔️ Cockpit & Comfortpack ✔️ El-forsæder med memory i førersædet ✔️ Læder sæder m. massage og ventilation ✔️ 360" grader kamera med "birdview" ✔️ Head-up display
WLTP Rækkevidde 543 KM. Lyn ladning med op til 480KWH AC ladning med op til 22KW
Vidste du at vi hos Pedersen & Nielsen… ✔️ Attraktiv rente på finansiering ✔️ Tager din nuværende bil i bytte – få et uforpligtende tilbud. ✔️ Sælger alle vores brugte biler online. Bilen leveres klargjort til din Pedersen & Nielsen afdeling – eller endda hjemme hos dig selv, nemmere bliver det ikke. ✔️ Har serviceaftaler til alle brugte biler. Priserne starter fra kun 99,- pr. måned ✔️ Er klar til at hjælpe dig! Kontakt os via telefon, mail eller chat – https://www.autohus.dk/kontakt/ ✔️ Hjælper dig med at finde drømmebilen. Vi har mange biler på lager og flere på vej – se vores biler her: https://www.autohus.dk/brugte-biler/
Man - Fre 9.00-17.30
Lørdag 11.00-16.00
Søndag 11.00-16.00
Hos os er en bil aldrig bare en bil. Vi ved at alle mennesker er forskellige og har forskellige behov. Siden vores start i 1964 har det vigtigste for os været at give vores kunder en professionel service og de bedste biler, og vi tror på det er derfor folk bliver ved med at komme igen.
Vi er en af de største bilforhandlere i Jylland, hvor vi vil have 1. pladsen i forbrugernes bevidsthed og være det naturlige valg.
Pris 534.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
483.895 Kr
Inkl. leveringsomkostning
504.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
534.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
589.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
PERSONBILER