534.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Zeekr |
|---|---|
| Model | 7X |
| Variant | EL Privilege AWD 639HK 5d Aut. |
| Kilometer | 10.000 Km |
| Registreringsdato | 06/01/2026 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Forest Green |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 55.2 |
|---|---|
| Totalvægt | 2990 kg |
| Længde | 4787 cm |
| Bredde | 2100 cm |
| Højde | 1650 cm |
| Nummerplade | EP78861 |
| Træk | Firehjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5178620 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 2000 kg |
| 1-Pedal Drive, 12V udtag, 360 Graders kamera "birdview", Adaptiv Fartpilot (holder selv, valgt afstand til forankørende), Aircondition, Aktiv luftaffjedring, Android Auto, Apple CarPlay, Aut. kørelys, Aut. nedblændelige sidespejle, Aut. nedblændeligt bakspejl, Automatgear, Automatisk klimaanlæg, Automatisk lys, Automatisk parkeringssystem, Bakkamera, Bakkamera med 360 graders birdview, Batterivarmer, Bluetooth, CD / radio, Centrallås, DAB radio, DAB+ radio, Digital instrumentering, Digital Key, El betjente døre, El indst. forsæder, El indst. forsæder m. memory, El indst. førersæde, El indst. førersæde m. memory, El indst. passagersæde, El komfortsæder, El-foldbare spejle, El-foldbare spejle m. varme, El-håndbremse, El-justerbar lændestøtte, El-justerbare sidespejle, El-justerbare sidespejle m. varme, El-spejle, El-spejle med varme, Elektrisk bagklap, Elruder for, Elruder for/bag, Fartpilot, Fartpilot adaptiv, Fjernbetjent centrallås, Head-up display, Håndfri telefon, Infocenter, Klimaanlæg, Klimaanlæg 2-zoner, Kørecomputer, Massage i forsæder, Massage i førersæde, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Navigation, Nøglefri betjening, Nøglefri døre, Nøglefri start, Panorama glastag, Parkerings assistent, Parkeringssensor bag, Parkeringssensor for, Parkeringssensor for/bag, Radio, Regnsensor, Servo, Stemmebetjening, Sædekøling, Sædevarme for, Sædevarme for/bag, Sædevarme fører, Trådløs Android Auto, Trådløs Apple CarPlay, Trådløs mobilopladning, Udvendig temperaturmåler, USB stik, USB-C tilslutning, Varme i bagsæde, Varme i Rat, Varmepumpe, Ventilation i forsæder, 21" Alufælge, Adaptive forlygter, Alufælge, Anhængertræk, Anhængertræk svingbart (elek.), Fuld LED forlygter, Frunk, Kurvelys, LED baglygter, LED forlygter, LED kørelys, Matrix LED forlygter, Metallak, Mørktonede ruder bag, Må trække 2000KG, Tagræling, Tonede ruder, Tågelygter, Ambient belysning, Armlæn, Armlæn bag, Glastag, Højdejusterbart førersæde, Højdejusterbart passagersæde, Justerbar forsæder, Justerbar lændestøtte, Justerbar passagersæde, Justerbart rat, Kopholder, Læderat m. varme, Læderkabine, Læderrat, Lædersæder, Panoramaglastag, Rat m. varme, Varme i for- & bagsæder, Ventilation i forsæder, Zeekr Sound System med 21 højttalere (2.160 W), ABS, Adaptiv fartpilot, Advarsel ved bagfra kommende trafik, Advarsel ved hastighedsoverskidelse, Airbag, Aktiv parkeringskollisionsassistent (PCA) bag, Alarm, Antispin, Assistent for bagved krydsende trafik, Aut. Nødbremse m. fodgænger- & cyklistregistrering & registrering af venstresving for modkørende, Aut. nødbremse m. fodgængerregistrering, Auto hold, Automatisk nødbremsesystem, Blindvinkelassistent, Cross Traffic Alert, Dæktrykssensor, ESP, Hastighedsbegrænser, Intelli. hastighedsassistent, Intelligent adaptiv fartpilot , Isofix, Lane Depature Warning, Lane Keeping Aid, Lyssensor, Nødbremse system bag, Rear Cross Traffic advarsel, Selealarm, Skiltegenkendelse, Startspærre, Træthedsregistrering, Vejbane centrering, Vejbaneassistent |
Man - Fre 9.00-17.30
Lørdag 11.00-16.00
Søndag 11.00-16.00