Zeekr 001 EL Long Range 272HK 5d Aut.
449.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Pris 479.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Mercedes-Benz |
|---|---|
| Model | EQE 350+ |
| Variant | EL AMG Edition 292HK Aut. |
| Kilometer | 10.161 Km |
| Registreringsdato | 28/02/2025 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | Sedan |
| Farve | Obsidian black Metallak |
| Gear | 1 |
| Døre | 4 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Totalvægt | 2975 kg |
| Længde | 4946 cm |
| Bredde | 2103 cm |
| Højde | 1510 cm |
| Nummerplade | EM69719 |
| Træk | Baghjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5379083 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 750 kg |
| Aircondition, Apple CarPlay, Android Auto, App integration, Aut. kørelys, Automatisk klimaanlæg, Bakkamera, Bluetooth, City steering, DAB radio, Digital instrumentering, Drive mode select, El indst. førersæde, El indst. førersæde m. memory, El-foldbare spejle m. varme, El-foldbare spejle, Elektrisk bagklap, Elruder for/bag, Fartpilot, Fartpilot adaptiv, Fjernbetjent centrallås, Håndfri telefon, Infocenter, Klimaanlæg 2-zoner, Kørecomputer, Navigation, Nøglefri døre, Nøglefri start, Parkeringssensor for/bag, Parkerings assistent, Servo, Sædevarme for, Trådløs Apple CarPlay, Trådløs mobilopladning, Udvendig temperaturmåler, USB-C tilslutning, 19" Alufælge, Alufælge, Metallak, LED forlygter, 60:40 foldbart splitbagsæde, Armlæn, Armlæn bag, Bagagerumsdækken, Højdejusterbart førersæde, Højdejusterbart passagersæde, El-justerbart rat, Kopholder, Kunstlædersæder, Kunstlæderrat, Adaptiv fartpilot, ABS, Airbag, Aktiv parkeringskollisionsassistent (PCA) bag, Automatisk nødbremsesystem, Blindvinkelassistent, Blind vinkel kamera (BVM), Gardin-airbag, Fører-airbag, ESP, Elektronisk stabilitetskontrol (ESC), Isofix, Lane Depature Warning, Kollison afværgelse, Lane Keeping Aid, Passager-airbag, Selealarm, Selestrammer, Side-airbag, Skiltegenkendelse, Startspærre, Centrallås, El-håndbremse, El-spejle med varme |
Vigtigt udstyr på din kommende Mercedes EQE: ✔️ BEMÆRK: Bilen er med Mercedes Service care = 2 første service inkluderet ✔️ Adaptiv Fartpilot ✔️ Bakkamera + p-sensor ✔️ Lædersæder ✔️ El-justerbare forsæder med memory ✔️ El-justerbart rat ✔️ 19" AMG Hjul
WLTP Rækkevidde 688 KM. Lyn ladning med op til 170 KWH
Vidste du at vi hos Pedersen & Nielsen… ✔️ Attraktiv rente på finansiering ✔️ Tager din nuværende bil i bytte – få et uforpligtende tilbud. ✔️ Sælger alle vores brugte biler online. Bilen leveres klargjort til din Pedersen & Nielsen afdeling – eller endda hjemme hos dig selv, nemmere bliver det ikke. ✔️ Har serviceaftaler til alle brugte biler. Priserne starter fra kun 99,- pr. måned ✔️ Er klar til at hjælpe dig! Kontakt os via telefon, mail eller chat – https://www.autohus.dk/kontakt/ ✔️ Hjælper dig med at finde drømmebilen. Vi har mange biler på lager og flere på vej – se vores biler her: https://www.autohus.dk/brugte-biler/
Man - Fre 9.00-17.30
Lørdag 11.00-16.00
Søndag 11.00-16.00
Hos os er en bil aldrig bare en bil. Vi ved at alle mennesker er forskellige og har forskellige behov. Siden vores start i 1964 har det vigtigste for os været at give vores kunder en professionel service og de bedste biler, og vi tror på det er derfor folk bliver ved med at komme igen.
Vi er en af de største bilforhandlere i Jylland, hvor vi vil have 1. pladsen i forbrugernes bevidsthed og være det naturlige valg.
Pris 479.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
449.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
483.895 Kr
Inkl. leveringsomkostning
504.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
534.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
534.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
PERSONBILER