479.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Mercedes-Benz |
|---|---|
| Model | EQE 350+ |
| Variant | EL AMG Edition 292HK Aut. |
| Kilometer | 10.161 Km |
| Registreringsdato | 28/02/2025 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | Sedan |
| Farve | Obsidian black Metallak |
| Gear | 1 |
| Døre | 4 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
|---|---|
| Totalvægt | 2975 kg |
| Længde | 4946 cm |
| Bredde | 2103 cm |
| Højde | 1510 cm |
| Nummerplade | EM69719 |
| Træk | Baghjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5379083 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 750 kg |
| Aircondition, Apple CarPlay, Android Auto, App integration, Aut. kørelys, Automatisk klimaanlæg, Bakkamera, Bluetooth, City steering, DAB radio, Digital instrumentering, Drive mode select, El indst. førersæde, El indst. førersæde m. memory, El-foldbare spejle m. varme, El-foldbare spejle, Elektrisk bagklap, Elruder for/bag, Fartpilot, Fartpilot adaptiv, Fjernbetjent centrallås, Håndfri telefon, Infocenter, Klimaanlæg 2-zoner, Kørecomputer, Navigation, Nøglefri døre, Nøglefri start, Parkeringssensor for/bag, Parkerings assistent, Servo, Sædevarme for, Trådløs Apple CarPlay, Trådløs mobilopladning, Udvendig temperaturmåler, USB-C tilslutning, 19" Alufælge, Alufælge, Metallak, LED forlygter, 60:40 foldbart splitbagsæde, Armlæn, Armlæn bag, Bagagerumsdækken, Højdejusterbart førersæde, Højdejusterbart passagersæde, El-justerbart rat, Kopholder, Kunstlædersæder, Kunstlæderrat, Adaptiv fartpilot, ABS, Airbag, Aktiv parkeringskollisionsassistent (PCA) bag, Automatisk nødbremsesystem, Blindvinkelassistent, Blind vinkel kamera (BVM), Gardin-airbag, Fører-airbag, ESP, Elektronisk stabilitetskontrol (ESC), Isofix, Lane Depature Warning, Kollison afværgelse, Lane Keeping Aid, Passager-airbag, Selealarm, Selestrammer, Side-airbag, Skiltegenkendelse, Startspærre, Centrallås, El-håndbremse, El-spejle med varme |
Man - Fre 9.00-17.30
Lørdag 11.00-16.00
Søndag 11.00-16.00