Volvo XC40 P6 Recharge Ultimate 231HK 5d Aut.
269.800 Kr
Inkl. leveringsomkostningPris 299.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Mercedes-Benz |
|---|---|
| Model | EQA 250+ |
| Variant | EL Premium 190HK 5d Aut. |
| Kilometer | 20.000 Km |
| Registreringsdato | 18/12/2023 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Polar white |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 69.9 |
| Totalvægt | 2470 kg |
| Længde | 4463 cm |
| Bredde | 2020 cm |
| Højde | 1608 cm |
| Nummerplade | DY19916 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5382834 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 750 kg |
| Adaptiv fartpilot, Regnsensor, 360° kamera, El-foldbare spejle, Armlæn bag, Navigation, Aut. nedblændeligt bakspejl, 18" Alufælge, Isofix, Elruder for/bag, El indst. forsæder m. memory, Klimaanlæg 2-zoner, Multifunktionsrat, Nøglefri betjening, Parkeringssensor for/bag, Bakkamera, Sædevarme for, USB-C tilslutning, Bluetooth, Ambiente belysning, Blindvinkelassistent, Justerbart rat, Elektrisk bagklap, El-justerbar lændestøtte, DAB radio, Kopholder, Skiltegenkendelse, Trådløs mobilopladning, 12V udtag, Lyssensor, Siddehyndeforlængelse, Sædeintræk i kunstlæder/stof, Lane Keeping Aid |
Mandag - Torsdag: 09:00 - 17:00
Fredag: 09:00 - 17:00
Lørdag: 10:00 - 15:00
Søndag: 10:00 - 15:00
Hos os er en bil aldrig bare en bil. Vi ved at alle mennesker er forskellige og har forskellige behov. Siden vores start i 1964 har det vigtigste for os været at give vores kunder en professionel service og de bedste biler, og vi tror på det er derfor folk bliver ved med at komme igen.
Vi er en af de største bilforhandlere i Jylland, hvor vi vil have 1. pladsen i forbrugernes bevidsthed og være det naturlige valg.
Pris 299.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
269.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
269.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
274.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
309.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning
309.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
319.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
PERSONBILER