254.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Ford |
|---|---|
| Model | Mustang Mach-E |
| Variant | EL SR 269HK 5d Aut. |
| Kilometer | 15.000 Km |
| Registreringsdato | 17/01/2024 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Grabber Blue Metallic |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 49.6 |
|---|---|
| Totalvægt | 2555 kg |
| Længde | 4712 cm |
| Bredde | 1881 cm |
| Højde | 1597 cm |
| Nummerplade | 954643 |
| Træk | Baghjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5473702 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 750 kg |
| 18" Alufælge, B&O Lydsystem, Bakkamera, Bluetooth, Centrallås, DAB+ radio, El indst. førersæde m. memory, Elektrisk bagklap, El-foldbare spejle, El-håndbremse, Elruder for/bag, Fartpilot adaptiv, Fod betjent bagklap, Håndfri telefon, Multifunktionsrat, Navigation, Nøglefri betjening, Nøglefri døre, Nøglefri start, One Pedal Drive, Parkeringssensor for/bag, Regnsensor, Sædevarme for, Trådløs Android Auto, Trådløs Apple CarPlay, Varme i Rat, LED forlygter, LED baglygter, LED blinklys, Lyssensor, Skiltegenkendelse, Vejbane centrering, Rear Cross Traffic advarsel, Blindvinkelassistent, Assistent for bagved krydsende trafik, ABS, ESP, 360 Graders kamera "birdview" |
Mandag - fredag kl. 08:30 - 17:00
Lørdag: Lukket
Søndag: kl. 13:00 - 16:00