504.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Zeekr |
|---|---|
| Model | 7X |
| Variant | EL Privilege AWD 639HK 5d Aut. |
| Kilometer | 19.000 Km |
| Registreringsdato | 24/10/2025 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Crystal White |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 55.2 |
|---|---|
| Totalvægt | 2990 kg |
| Længde | 4787 cm |
| Bredde | 2100 cm |
| Højde | 1650 cm |
| Nummerplade | EN43096 |
| Træk | Firehjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5471033 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 2000 kg |
| 360 Graders kamera "birdview", Aircondition, Aktiv luftaffjedring, Android Auto, Apple CarPlay, Aut. kørelys, Aut. nedblændeligt bakspejl, Aut. nedblændelige sidespejle, Automatgear, Automatisk klimaanlæg, Automatisk lys, Automatisk op-/nedblænding, Bakkamera, Bakkamera med 360 graders birdview, Bluetooth, CD / radio, Centrallås, DAB radio, Digital instrumentering, Digital Key, El betjente døre, El indst. forsæder, El indst. forsæder m. memory, El indst. førersæde, El indst. førersæde m. memory, El indst. passagersæde, El komfortsæder, Elektrisk bagklap, El-foldbare spejle, El-foldbare spejle m. varme, El-håndbremse, El-justerbar lændestøtte, El-justerbare sidespejle, El-justerbare sidespejle m. varme, Elruder for, Elruder for/bag, El-spejle, El-spejle med varme, Fartpilot, Fartpilot adaptiv, Fjernbetjent centrallås, Head-up display, Infocenter, Internet, Klimaanlæg, Klimaanlæg 2-zoner, Kørecomputer, Massage i forsæder, Massage i førersæde, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Navigation, Nøglefri betjening, Nøglefri start, Nøglefri døre, One Pedal Drive, Panorama glastag, Parkerings assistent, Parkeringssensor bag, Parkeringssensor for, Parkeringssensor for/bag, Radio, Regnsensor, Servo, Sædevarme for, Sædevarme for/bag, Sædevarme fører, Trådløs Android Auto, Trådløs Apple CarPlay, Trådløs mobilopladning, Udvendig temperaturmåler, USB stik, USB-C tilslutning, Varme i Rat, Varmepumpe, Ventilation i forsæder, 21" Alufælge, Alufælge, Fuld LED forlygter, Komplet LED lygtepakke m. aut. op- /nedblænd, Kurvelys, LED forlygter, LED blinklys, LED baglygter, LED kørelys, Matrix LED forlygter, Metallak, Mørktonede ruder bag, Må trække 2000KG, Tagræling, Tonede ruder, Tågelygter, Armlæn, Armlæn for & bag med kopholder, Armlæn bag, Glastag, Højdejusterbart førersæde, Højdejusterbart passagersæde, Justerbar forsæder, Justerbar lændestøtte, Justerbar passagersæde, Justerbart rat, Kopholder, Læderat m. varme, Læderkabine, Læderrat, Lædersæder, Panoramaglastag, Rat m. varme, Zeekr Sound System med 21 højttalere (2.160 W), Varme i for- & bagsæder, 4WD, ABS, Adaptiv fartpilot, Advarsel ved bagfra kommende trafik, Advarsel ved hastighedsoverskidelse, Airbag, Alarm, Antispin, Assistent for bagved krydsende trafik, Automatisk nødbremsesystem, Blindvinkelassistent, Cross Traffic Alert, Dæktrykssensor, ESP, Isofix, Intelli. hastighedsassistent, Intelligent adaptiv fartpilot , Lane Depature Warning, Lane Keeping Aid, Lyssensor, Nødbremse system bag, Rear Cross Traffic advarsel, Selealarm, Skiltegenkendelse, Startspærre, Træthedsregistrering, Vejbane centrering, Vejbaneassistent |
Man - Fre 9.00-17.30
Lørdag 11.00-16.00
Søndag 11.00-16.00