84.600 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Toyota |
|---|---|
| Model | Aygo |
| Variant | 1,0 VVT-I X-Press 72HK 5d |
| Kilometer | 75.500 Km |
| Registreringsdato | 05/11/2020 |
| Gearkasse | Man. |
| Motor størrelse | 998 Cc |
| Modeltype | Hatch |
| Farve | Hvid |
| Gear | 5 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 4 |
| Cylindre | 3 |
|---|---|
| Energiklasse | A+ |
| Brændstof | Benzin |
| Brændstofforbrug km/l | 24.7 |
| Totalvægt | 1240 kg |
| Længde | 3465 cm |
| Bredde | 1615 cm |
| Højde | 1460 cm |
| Nummerplade | EG64709 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5421672 |
| Aircondition, Bakkamera, Elruder for, Klimaanlæg, Musikstreaming via bluetooth, Multifunktionsrat, Sædevarme for, Alufælge, Aut. kørelys, Fartpilot |
Mandag – Torsdag: 08:00 - 17:00
Fredag: 08:00 - 17:00
Lørdag: Lukket
Søndag: 13:00 - 16:00