119.900 Kr
Ekskl. moms
| Mærke | Ford |
|---|---|
| Model | Transit Custom |
| Variant | 320 L2H1 2,0 TDCi Trend 130HK Van 6g Aut. |
| Kilometer | 110.500 Km |
| Registreringsdato | 17/11/2021 |
| Gearkasse | Aut. |
| Motor størrelse | 1995 Cc |
| Modeltype | Van |
| Farve | WHITE |
| Gear | 6 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 3 |
| Cylindre | 4 |
| Energiklasse | D |
|---|---|
| Brændstof | Diesel |
| Brændstofforbrug km/l | 15.1 |
| Totalvægt | 3200 kg |
| Længde | 5339 cm |
| Bredde | 1990 cm |
| Højde | 2286 cm |
| Nummerplade | DB61635 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Varebil |
| Reference | 3311899 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1950 kg |
| Fartpilot, Håndfri telefon, Må trække 1.950kg, Regnsensor, Sædevarme for, USB stik, Varme i forruden, Justerbart rat, Auto hold, ESP, Lyssensor, Selealarm, App integration, Bluetooth, Parkeringssensor for, Parkeringssensor bag, Anhængertræk |
Mandag - fredag kl. 08:30 - 17:00
Lørdag: Lukket
Søndag: kl. 13:00 - 16:00