314.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Tesla |
|---|---|
| Model | Model Y |
| Variant | EL Performance AWD 534HK 5d Aut. |
| Kilometer | 44.000 Km |
| Registreringsdato | 27/08/2024 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Hvid/Grøn |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 63.8 |
|---|---|
| Totalvægt | 2532 kg |
| Længde | 4751 cm |
| Bredde | 1921 cm |
| Højde | 1624 cm |
| Nummerplade | EC79025 |
| Træk | Firehjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5440617 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1600 kg |
| Anhængertræk aftageligt, Adaptiv Fartpilot (holder selv, valgt afstand til forankørende), Automatisk lys, Bakkamera med 360 graders birdview, Bluetooth, DAB radio, El indst. forsæder, Elektrisk bagklap, Elektrisk kabinevarmer, Elruder for/bag, Håndfri telefon, Klimaanlæg 2-zoner, Må trække 1600KG, High Performance Audio Lydanlæg, Nøglefri betjening, Navigation, Radio, Regnsensor, Sædevarme for, Varme i Rat, 21" Alufælge, LED forlygter, Mørktonede ruder bag |
Mandag – Torsdag: 08:00 - 17:00
Fredag: 08:00 - 17:00
Lørdag: Lukket
Søndag: 13:00 - 16:00