149.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Citroën |
|---|---|
| Model | C5 Aircross |
| Variant | 1,6 Plugin-hybrid Shine Sport EAT8 225HK 5d 8g Aut. |
| Kilometer | 82.000 Km |
| Registreringsdato | 14/06/2021 |
| Gearkasse | Aut. |
| Motor størrelse | 1598 Cc |
| Modeltype | SUV |
| Farve | koksmetal/sort tag |
| Gear | 8 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 4 |
| Energiklasse | A+++ |
|---|---|
| Brændstof | B/EL hybrid |
| Brændstofforbrug km/l | 38.9 |
| Totalvægt | 2300 kg |
| Længde | 4500 cm |
| Bredde | 1969 cm |
| Højde | 1689 cm |
| Nummerplade | DB50785 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5435408 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1300 kg |
| 19" Alufælge, Anhængertræk aftageligt, Metallak, Mørktonede ruder bag, Må trække 1300KG, 12V udtag, Android Auto, Apple CarPlay, Automatisk op-/nedblænding, Lyssensor, Bakkamera, Bluetooth, DAB radio, El indst. førersæde, Elektrisk bagklap, El-håndbremse, Elruder for/bag, El-foldbare spejle, Fartpilot adaptiv, Fjernbetjent centrallås, Håndfri telefon, Justerbarer Bagsæder, Klimaanlæg 2-zoner, Multifunktionsrat, Nøglefri betjening, Parkeringssensor bag, Parkeringssensor for, Regnsensor, Sædevarme for, Trådløs mobilopladning, Udvendig temperaturmåler, USB stik, LED baglygter, LED forlygter, Tagræling, Armlæn, Højdejusterbart førersæde, Højdejusterbart passagersæde, Kopholder, Multijusterbart rat, Sædeintræk i kunstlæder/stof, Automatisk nødbremsesystem, Blindvinkelassistent, Isofix, Lane Keeping Aid, Selealarm, Skiltegenkendelse, Navigation |
Mandag - Torsdag: 09:00 - 17:00
Fredag: 09:00 - 17:00
Lørdag: 10:00 - 15:00
Søndag: 10:00 - 15:00