254.580 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Volvo |
|---|---|
| Model | XC40 |
| Variant | 2,0 D4 Inscription AWD 190HK 5d 8g Aut. |
| Kilometer | 198.000 Km |
| Registreringsdato | 11/10/2019 |
| Gearkasse | Aut. |
| Motor størrelse | 1969 Cc |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Gråmetal |
| Gear | 8 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 4 |
| Energiklasse | A |
|---|---|
| Brændstof | Diesel |
| Brændstofforbrug km/l | 22.0 |
| Totalvægt | 2250 kg |
| Længde | 4425 cm |
| Bredde | 1863 cm |
| Højde | 1652 cm |
| Nummerplade | CM28222 |
| Træk | Firehjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 3588328 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 2100 kg |
| Volvo SELEKT: Denne bil leveres med 2 års fabriksgaranti fra aftaleindgåelse. , 18" Alufælge, Adaptiv fartpilot, Vejbaneassistent, Skiltegenkendelse, Lyssensor, Isofix, App integration, Automatisk lys, Bakkamera med 360 graders birdview, Centrallås, DAB+ radio, DAB radio, El indst. førersæde m. memory, Elektrisk bagklap, El-håndbremse, El-foldbare spejle, Elruder for/bag, Fjernbetjent centrallås, Håndfri telefon, Navigation, Klimaanlæg, Multifunktionsrat, Panorama El-Soltag med El-Gardin, Parkeringssensor for/bag, Regnsensor, Stemmebetjening, Sædevarme for, Anhængertræk, Må trække 2100KG, Der tages forbehold for tastefejl |
Mandag - fredag kl. 08:30 - 17:00
Lørdag: Lukket
Søndag: kl. 13:00 - 16:00