109.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Ford |
|---|---|
| Model | Ecosport |
| Variant | 1,0 EcoBoost ST-Line Start/Stop 140HK 5d |
| Kilometer | 124.000 Km |
| Registreringsdato | 05/04/2018 |
| Gearkasse | Man. |
| Motor størrelse | 998 Cc |
| Modeltype | SUV |
| Farve | MAGNETIC |
| Gear | 5 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 3 |
| Energiklasse | A |
|---|---|
| Brændstof | Benzin |
| Totalvægt | 1725 kg |
| Længde | 4273 cm |
| Bredde | 2057 cm |
| Højde | 1713 cm |
| Nummerplade | BY35264 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 1783130 |
| Max bugsering (uden bremser) | 670 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 900 kg |
Mandag - fredag kl. 08:30 - 17:00
Lørdag: Lukket
Søndag: kl. 13:00 - 16:00