379.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Nissan |
|---|---|
| Model | Qashqai |
| Variant | 1,3 MHEV Mild hybrid Tekna X-Tronic 158HK 5d 7g Aut. |
| Kilometer | 12.000 Km |
| Registreringsdato | 24/09/2025 |
| Gearkasse | Aut. |
| Motor størrelse | 1332 Cc |
| Modeltype | SUV |
| Farve | PEARL BLACK |
| Gear | 7 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 4 |
| Energiklasse | A |
|---|---|
| Brændstof | B/EL hybrid |
| Brændstofforbrug km/l | 18.9 |
| Totalvægt | 1985 kg |
| Længde | 4425 cm |
| Bredde | 1835 cm |
| Højde | 1625 cm |
| Nummerplade | EM38006 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5118050 |
| Max bugsering (uden bremser) | 725 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1800 kg |
| 19" Alufælge, Hajfinneantenne, Metallak, Mørktonede ruder bag, Læderrat, Ambient belysning, Panoramaglastag, Nøglefri betjening, Isofix, Auto hold, Automatisk nødbremsesystem, Blindvinkelassistent, 360° kamera, Lane Keeping Aid, Rear Cross Traffic advarsel, Lyssensor, Regnsensor, Selealarm, Træthedsregistrering, Skiltegenkendelse, Kunstlædersæder, El indst. førersæde m. memory, Højdejusterbart førersæde, Højdejusterbart passagersæde, Multijusterbart rat, Fartpilot adaptiv, Elruder for/bag, El-foldbare spejle m. varme, Elektrisk bagklap, Klimaanlæg 2-zoner, Navigation, Parkeringssensor for/bag, Sædevarme for, Trådløs mobilopladning, 60:40 foldbart splitbagsæde, Android Auto, Apple CarPlay, Aut. nedblændeligt bakspejl, Automatisk op-/nedblænding, Bluetooth, DAB+ radio, Drive mode select, Head-up display, Varme i Rat, Varme i forruden, LED baglygter, LED forlygter, Må trække 1800KG, Matrix LED forlygter |
Mandag - Torsdag: 09:00 - 17:00
Fredag: 09:00 - 17:00
Lørdag: 10:00 - 15:00
Søndag: 10:00 - 15:00